V posledních týdnech se to na instagramu světoznámé americké modelky a herečky Emily Ratajkowski jen hemží “teasery” k nové kolekci spodního prádla a plavek její vlastní značky Inamorata, kterou poprvé představila světu na sklonku roku 2017. Vzhledem k obrovské popularitě, která se Emily dostává, není divu, že i její značka hlásí velké úspěchy ve světě módy.

View this post on Instagram

The Melba in Fire Leopard

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

Emily Ratajkowski je hlavní tváří značky. I přes to, že lze Emily považovat za kult a sexsymbol s dokonalým tělem, je značka Inamorata Woman určena pro ženy všech velikostí a rozměrů. Bodyshaming do slovníku Emily Ratajkowski zkrátka nepatří, na rozdíl od feminismu, který naopak velmi často řeší na svých sociálních sítích a ke kterému se také hlásí na oficiálním webu značky Inamorata.

Inamorata Woman v každé své kolekci zdůrazňuje své “poslání” a tím je tvořit sexy spodní prádlo pro všechny ženy bez ohledu na jejich konfekční velikost, protože každé ženské tělo je sexy. … Možná i proto je v kolekci k vidění několik fotografií modelek s neoholeným podpaždím. Inu, jak říká Emily – každé ženské tělo je krásné.

View this post on Instagram

@yasminmoonmoon in the Cardiff in Leopard

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

Sexy krajka, transparentní detaily, puntíky

Čím nás Emily okouzlila tentokrát? V kolekci nechybí smyslná krajka, průhledné detaily, puntíky nebo sexy zvířecí vzory. Ani pestrým barvám se Emily nevyhýbá. V nové kolekci Emily dokazuje, že sexy plavky nemusí být tvořeny dvěma díly. Posuďte sami.

Foto: Inamoratawoman.com, Instagram.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments