Překrásná modelka Stefanie Giesinger trpí vzácným onemocněním. Přesto žije plnohodnotným životem

Modelka Stefanie Giesinger se proslavila díky soutěži Germany’s Next Top Model a také díky vztahu se známým YouTuberem Marcusem Butlerem, v jehož videích se často objevuje. Jako správná modelka dnešní doby je velice aktivní na sociální síti Instagram, kde ji sledují téměř 4 miliony lidí. Jaký je život této německé modelky?

Život a kariéra

Stefanie Giesinger se narodila 27. srpna 1996 ve městě Kaiserslautern v Německu. Její slibnou kariéru započalo vítězství v deváté řadě soutěže Germany’s Next Top Model v roce v roce 2014. Ihned poté podepsala smlouvu s modelingovou agenturou ONEEins.

Objevila se například na obálce německé verze časopisu Cosmopolitan a také v magazínu Glamour. Předváděla pro značku Dolce & Gabbana v rámci týdne módy v Miláně. Spolupracuje například se značkami Louis Vuitton, Hugo Boss nebo Bulgari Parfums.

Je spoluzakladatelkou módní značky nu-in a zakladatelkou kosmetické značky MOY, jejíž produkty jsou čistě veganské a šetrné k životnímu prostředí.

Soukromí

Modelka trpí vzácným genetickým onemocněním zvaným primární ciliární dyskineze, což je porucha hybnosti řasinek. Postihuje především dýchací systém a u mužů může také způsobit problémy s plodností. Stefanie musela kvůli nemoci ve svých třinácti letech podstoupit akutní operaci.

Od roku 2016 je jejím přítelem známý britský YouTuber Marcus Butler. Pravidelně se objevuje v jeho videích, ve kterých sdílejí ukázky ze svého soukromého života. Také se společně prošli po přehlídkovém mole při módní přehlídce značky Dolce & Gabbana.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.