Překrásná modelka Stefanie Giesinger trpí vzácným onemocněním. Přesto žije plnohodnotným životem

Modelka Stefanie Giesinger se proslavila díky soutěži Germany’s Next Top Model a také díky vztahu se známým YouTuberem Marcusem Butlerem, v jehož videích se často objevuje. Jako správná modelka dnešní doby je velice aktivní na sociální síti Instagram, kde ji sledují téměř 4 miliony lidí. Jaký je život této německé modelky?

https://www.instagram.com/p/CHfnCkxghMw/?igshid=1y2itnblty9d1
https://www.instagram.com/p/CFKqLE6A8z3/?igshid=gwm0kjl0bnyo

Život a kariéra

Stefanie Giesinger se narodila 27. srpna 1996 ve městě Kaiserslautern v Německu. Její slibnou kariéru započalo vítězství v deváté řadě soutěže Germany’s Next Top Model v roce v roce 2014. Ihned poté podepsala smlouvu s modelingovou agenturou ONEEins.

Objevila se například na obálce německé verze časopisu Cosmopolitan a také v magazínu Glamour. Předváděla pro značku Dolce & Gabbana v rámci týdne módy v Miláně. Spolupracuje například se značkami Louis Vuitton, Hugo Boss nebo Bulgari Parfums.

Je spoluzakladatelkou módní značky nu-in a zakladatelkou kosmetické značky MOY, jejíž produkty jsou čistě veganské a šetrné k životnímu prostředí.

https://www.instagram.com/p/CE4ZtJFglVQ/?igshid=1ksto9mot0cdj
https://www.instagram.com/p/CE1y7mGgPlm/?igshid=1b39713mz4ctf
https://www.instagram.com/p/CFsJKYbA61f/?igshid=hhr4pimo6gqu
https://www.instagram.com/p/CFAd3Dkg6Tr/?igshid=1l8ab1xc1e0m6

Soukromí

Modelka trpí vzácným genetickým onemocněním zvaným primární ciliární dyskineze, což je porucha hybnosti řasinek. Postihuje především dýchací systém a u mužů může také způsobit problémy s plodností. Stefanie musela kvůli nemoci ve svých třinácti letech podstoupit akutní operaci.

Od roku 2016 je jejím přítelem známý britský YouTuber Marcus Butler. Pravidelně se objevuje v jeho videích, ve kterých sdílejí ukázky ze svého soukromého života. Také se společně prošli po přehlídkovém mole při módní přehlídce značky Dolce & Gabbana.

https://www.instagram.com/p/CFrfI3DAlVe/?igshid=qmq61i3bzt1h
https://www.instagram.com/p/CEb4pWeAPJ6/?igshid=1oay83ordpgme
https://www.instagram.com/p/CDwU4wmq8HP/?igshid=18evstrr74skm