Zdá se, že kosmetický trh se brzy rozroste o další novinku. Modelka Hailey Bieber (dříve Baldwin) podle všeho uvede svou vlastní kosmetickou značku, která potěší především její věrné fanynky. Pokud jste jednou z nich, pozorně čtěte!

Nejen modelky, ale i herečky nebo zpěvačky dnes často spolupracují s nejrůznějšími značkami a společně vytváří nové výrobky. Jedná se zejména o oblečení a kosmetické produkty, které bývají už pár chvil po uvedení beznadějně vyprodané, což dělá dané společnosti skvělou reklamu a ze zisku se pak radují obě strany.

Hailey jakožto modelka nechce zůstat pozadu a podle magazínu WWD brzy představí svou kosmetickou značku, která by měla nést název Bieber Beauty. Bližší informace bohužel zatím nejsou k dispozici. Nezbývá tedy než čekat na vyjádření.

Dnešní trh je přesycený podobnými značkami. Hailey tedy čeká nelehký boj. Obstát v silné konkurenci totiž není vůbec jednoduché. Chce to odhodlání a značnou dávku píle a trpělivosti. Je důležité přijít s dobrým nápadem a umět zaujmout cílovou skupinu. Oproti ostatním má ale Hailey výhodu. Je manželkou Justina Biebera, který se řadí mezi nejpopulárnější zpěváky současnosti. Zajisté si i jeho skalní fanynky nenechají kosmetiku od Hailey ujít a z regálů zmizí stejně rychle, jako mizí lístky na jeho koncerty.

View this post on Instagram

absolute best friend.

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

My už se nemůžeme dočkat, až bude Bieber Beuty v prodeji a rozhodně ji hned vyzkoušíme. A co vy?

Foto: LISA O’CONNOR/AFP/Getty Images, Instagram.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze