Podzim je období, které na řadu z nás působí tak nějak unaveně, lenošivě a zkrátka tak, že máme mnohdy silnou potřebu uvelebit se doma na gauči, pustit si pěkný film v televizi a zkrátka nic nedělat. Kolikrát vůbec není na škodu mít den, kdy nehnete prstem, kdy se budete nerušeně povalovat a užívat si tzv. gaučing. V takové dny budete toužit po jediném: po pohodlí. A to vám může nabídnout i vhodně zvolený outfit!

Celý den nevylézt z postele…

Tak to je prostě sen – alespoň pro mě! Mít den, kdy nebudete muset celý den vystrčit nos z postele. Den, kdy se obklopíte samými dobrotami, na kterých si váš rozmazlený jazýček smlsne. Den, kdy budete ležet v posteli nebo na gauči, kdy si pustíte filmy či seriály v televizi, kdy si zapálíte vonnou svíčku, aby vám to doma krásně vonělo, obklopíte se polštáři, přikryjete se až po uši měkoučkou  dekou a nebudete dělat nic. Vůbec nic.

Achjo, takových dní by mohlo být klidně více! Na druhou stranu je to ale pro mnohé z nás skutečně jen jednou za čas, tudíž je to pro nás výjimečné a takové dny si pak umíme užít na maximum. A na tom taky něco je, nemyslíte?

Správné oblečení je pro takový den základ!

Říká se tomu “lazy day” a vy určitě víte, o čem je řeč. Takové dny milujeme všechny, bez ohledu na to, jak často si je vzhledem k naší vytíženosti můžeme dopřát. V takové dny je základem úspěchu vhodně zvolený outfit. Jasně, přesně tohle jsou ty dny, kdy nechcete řešit make-up, kdy si nechcete lámat hlavu kombinací oblečení nebo kdy nechcete strávit hodinu v koupelně tvorbou účesu.

Přesto ale na outfitu záleží, protože vhodně zvolené oblečení dokáže podtrhnout tu pohodu, které během těchto dní chcete dosáhnout. Proto pro vás mám inspiraci, co v tyhle lenošivé dny na sebe, abyste si je užili opravdu na maximum!

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze