Módní trendy se sice opakují stále dokola, ale pokaždé je pro nás překvapení, který trend se vrací zpátky na scénu. Po ledvinkách, které v letošním roce zaznamenaly velký boom, se o naši přízeň hlásí manšestr. Ať už se vám líbí nebo ne, smiřte se s tím, že ho potkáte na každém rohu.

Vše začalo u manšestráků

Jistě si pamatujete období manšestráků, kvůli kterým se obyčejné džíny vytratily z ulic. Manšestráky byly zkrátka všude. S postupným vývojem módních trendů a módy jako takové manšestráky postupně vymizely z módy a dlouho o nich nebylo slyšet, alespoň tedy do letošního roku.

Ačkoliv se jedná o starý módní trend, příjemnou novinkou a změnou pro nás je skutečnost, že se manšestr objevuje i u jiných kousků než jen kalhot. Třikrát hurá!

Barevná provedení oproti přírodním tónům

Bývalo zvykem, že jsme vídali manšestr jen u přírodních tónů jako je béžová, hnědá nebo khaki. Nyní se můžeme těšit z různých barevných provedení, které nejen nás příjemně překvapily. Manšestr skvěle vypadá např. na růžové, nebo hořčicově žluté.

Manšestrový outfit

Jak už jsme zmínili, manšestr se neobjevuje pouze u kalhot, ale i u jiných kousků. Ať už se jedná o sako, trendy manšestrovou bundu s kožíškem (milujeme!), šaty nebo dokonce svetr. Těchto kousků najdete všude kolem vás nespočet. Hravě tak můžete vytvořit manšestrový outfit.

Co říkáte na návrat tohoto trendu na scénu? Líbí se vám?

Foto: Pinterest, Zalando.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze