Módní boom: LEDVINKY

Populární módní doplněk, který slavil své největší úspěchy v 90. letech, se vrací do módy. Legendární ledvinky jsou zpět! Ano, čtete správně. Infantilní a asexuální ledvinky se vrací do módy. Řekněte svým tatínkům a dědečkům, že jejich milované ledvinky již v žádném případě neřadíme k módnímu faux pas!

Nepochopený módní doplněk

Tento nepochopený módní kousek byl a stále je vlastně docela praktický a možná to byl ten hlavní důvod, proč se ledvinky vrací na scénu. Do malé ledvinky se totiž vejde vše, co nutně potřebujete – mobilní telefon, peněženka, papírové kapesníčky, klíče i malý parfém. Stačí ji připnout na boky a máte vše potřebné u sebe.

Módní cyklus

Podle odborníků se módní trendy vrací každých 20 – 25 let a opakují se stále dokola. Máme za sebou například džíny do zvonu, bokovky, crop topy, batůžky, kostkované košile, … že se nám ale vrátí trend ledvinek, to málo kdo z nás čekal, že?

Nespočetně variant, vyberte si tu svou

Mezi 90. lety a rokem 2018 je přeci jen pár rozdílů. V současném módním trendu ledvinek dominují různorodé střihy, barevná provedení a vzory. Rozdíl je dokonce i ve způsobu nošení. Dříve bývalo zvykem nosit ledvinku na typickém místě – na bocích. Módní boom roku 2018 ale mluví jasně – noste ledvinku jako cross body nebo přes rameno místo kabelky.

Oblíbená u celebrit, módní blogerky se zatím moc nehlásí

Ledvinky si získaly velkou oblibu u světových celebrit. Tento kousek si nejvíce oblíbila zpěvačka Rihanna, profesionální célebrita Kim Kardashian, a dokonce i všemi milovaná herečka ze Sexu ve městě Sarah Jessica Parker. Módní blogerky se k tomuto trendu zatím příliš nehlásí a raději se drží svých milovaných mini batůžků. Uvidíme, jak se k tomuto trendu budou stavět nadále.

A co na tento trend říkáte vy? Líbí se vám, nebo si myslíte, že by tento kousek měl zůstat v 90. letech?

Foto: Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.