Letní módní trendy 2023 podle horoskopu

woman in blue bralette holding sunglasses putting on her eyes

Letní měsíce jsou ideálním časem na vyzkoušení nových stylů a módních trendů. Proč tedy nevyzkoušet něco nového? Co takhle sáhnout po trendech odvozených od horoskopu? Každé znamení má své vlastní charakteristiky a k tomu se váže preference určitých stylů. Následující trendy by vám mohly přinést inspiraci a pomoci vám při sestavování vašeho letního šatníku.

Beran (21. března – 19. dubna): Oslňující neon

Berani jsou energičtí a odvážní lidé, a jejich letní styl by měl odrážet jejich osobnost. Pro váš letní šatník se zkuste zaměřit na neonové barvy, které vás opravdu rozžhaví. Volte šaty nebo topy v sytých odstínech žluté, oranžové, růžové nebo zelené. Neonové doplňky, jako jsou kabelky nebo náramky, jsou také skvělým způsobem, jak přidat nějakou tu energii do vašeho letního stylu.

woman in green jacket wearing pink hat
Foto: Unsplash

Býk (20. dubna – 20. května): Elegantní boho

Býci mají rádi přírodní materiály a pohodlné kousky, které zároveň vypadají stylově. Pro letní trendy se zaměřte na elegantní boho styl. Zkuste nosit volné plisované sukně, šaty s květinovým vzorem nebo volné halenky s krajkou. Kombinujte je s pletenými sandály nebo koženými gladiátory. Přidání kousku s etnickým vlivem, jako jsou náramky nebo náhrdelníky s korálky, může vašemu outfitu dodat ještě větší šmrnc.

Blíženci (21. května – 20. června): Svěží pastelové tóny

Blíženci jsou hraví a vždy vyzývají ke kreativitě. Pro váš letní styl zvolte svěží pastelové tóny, které se hodí k vaší živé povaze. Můžete zkoušet kombinace pastelových odstínů na jednom outfitu, jako například pastelově modré šaty s nazelenalými sandály. Nebo se rozhodněte pro pastelový kousek a zkombinujte ho s bílými nebo šedými doplňky. Pastelové barvy jsou skvělým způsobem, jak zůstat věrný své hravé povaze a přitom vypadat trendy.

woman in white blazer and yellow dress shirt
Foto: Unsplash

Rak (21. června – 22. července): Romantický vintage

Raci jsou citliví a mají rádi věci s historií. Pro letní trendy se nechte inspirovat romantickým vintage stylem. Zkuste nosit šaty ve stylu 50. nebo 60. let s volánky, květinovými vzory nebo puntíky. Volte pastelové nebo zemitější odstíny, které se budou hodit k vašemu přirozenému pocitu nostalgie. Doplnění outfitu o klobouk nebo retro sluneční brýle dodá celému looku ještě větší šmrnc.

Lev (23. července – 22. srpna): Luxusní metalické tóny

Lvi jsou výrazní a rádi si užívají život. Pro váš letní styl zvolte luxusní metalické tóny, které vás opravdu zaujmou. Nosíte-li šaty, zkuste je v zlaté nebo stříbrné barvě. Volte kovové sandály nebo doplňky, jako jsou velké náušnice nebo řetízky. Metalické barvy dodají vašemu outfitu šmrnc a budete se cítit přímo jako hvězda.

woman in black and white stripe bikini top
Foto: Unsplash

Nezapomínejte však, že móda by měla být především zábavná a měla by vám pomoci vyjádřit vaši vlastní osobnosti. Takže zkuste tyto trendy vzít jako inspiraci, ale nebojte se vytvořit si svůj vlastní jedinečný styl.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.