Před pár lety slavil velký úspěch. Kdo ho neměl ve skříni, jako by neexistoval. Řeč je o leopardím vzoru, který se k nám vrací v plné parádě. Pojďme se mrknout na tohoto módního navrátilce blíže. 

Trend letošního roku

Leopardí vzor bezesporu patří mezi nejžhavější trendy letošního roku. Vystrkoval růžky už na jaře, ale na jeho plný úder jsme si museli počkat na sezónu podzim / zima, kdy ho potkáváme na každém rohu, a to dokonce už i ve street módě. Nás osobně nadchlo, že se vrací zpátky na scénu, protože se jedná o jedinečný vzor, který na sebe strhne veškerou pozornost. Sestavování outfitu je potom otázkou pár minut (sbohem dlouhé postávání před šatní skříní).

Leopardí žena

Stejně jako u jiných vzorů, i u leopardího vzoru musíme dávat pozor na jeho zapojení do outfitu. Držte se pravidla “málo je někdy více” a u leopardího vzoru toto pravidlo platí dvojnásob. Tento trend slavil velký úspěch v 90. letech, kdy mnoho žen doplácelo na chyby v podobě outfitu, ve kterém nefiguroval žádný jiný trend, barva ani vzor, než právě ten leopardí. Poučte se z těchto faux pas outfitů a raději berte leopardí vzor jako doplněk.

Kombinace s barvami

Leopardí vzor skvěle padne k nesmrtelné černé. Tato kombinace je snad nejvíce sexy a vkusná. Skvěle ale také vypadá s nude barvou podobného odstínu, jako je leopardí vzor. Outfit poté působí jako tón v tónu, který má jen a jen samé klady. My jsme si ale nejvíce zamilovali leopardí vzor na módních doplňcích – kabelky, klobouky, čepice, rukavice, oživí zkrátka každý kousek, který by se vám rychle okoukal.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze