Ledvinky jako módní trend hlásí comeback!

90. léta se vrátila na módní scénu! Kabelky, crossbody tašky, psaníčka, ba dokonce i batůžky odložte a vytáhněte ledvinky. Ty totiž hlásí obrovský comeback!

Máte pocit, že snad špatně vidíte? A že takové retro, jako je ledvinka na bedrech se prostě nemůže vrátit zpět mezi aktuální módní trendy? Nenechte se zmást, na starou ledvinku klidně zapomeňte. A pořiďte si novou, trendy ledvinku, kterou můžete nosit na hrudníku, jako crossbody, vpředu v pase, místo pásku, nebo jako kabelku přes rameno. Fantazii se tady rozhodně meze nekladou. Aktuální trendy spíše nahrávají způsobu nošení na hrudníku, oproti v minulosti běžnému nošení v pase.

V kurzu jsou ledvinky v zajímavém provedení, velké, ale i ty minimalistické, které snadno sladíte s outfity a budou vás bavit nosit klidně každý den.

Kouzlo ledvinek se skrývá v jejich praktičnosti. Přeci jen do nich schováte všechny nezbytné nutnosti, která máte na těle a vaše ruce zůstávají volné a kapsy nejsou zbytečně napěchované – což ocení zejména muži. Ano – ledvinky jsou skvěle univerzální kousek vhodný jak pro pány, tak pro dámy.

Bude se perfektně hodit nejen na běžné nošení, ale také na cestách, výletech a nákupech a hlavně – festivalech. Ledvinkám podlehly už i světové hvězdy jako Rihanna nebo Kim Kardashian.

Foto: ASOS, H&M, Gucci.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!