Konec léta může být trochu depresivní. Proto je na místě vytáhnout veselé motivy a oživit a rozveselit s nimi naše outfity. Ideálním kandidátem na konec léta je květinový vzor. Je totiž v kurzu i letos a vy ho stále stihnete unosit se vší parádou!

Vzdušná sukně zajistí pohodlí

My ženy sukně milujeme, hned po šatech je to druhý kousek, ve kterém si můžeme připadat nesmírně žensky a svůdně. Proč nosit sukni s květinovým vzorem? Působí velmi jemně, navíc v tomto vzdušném provedení je právě pro tyto teplé měsíce doslova jako stvořená.

Šaty – bez nich se neobejdete

Šaty jsou pro ženy nutností, unosíme je nejen v létě, ale i na podzim. Ostatně i v zimě je dokážeme hravě využít. Must have kousek na pozdní léto? Jednoznačně šaty poseté menšími i většími květy, ve kterých zaručeně zazáříte a uděláte dojem, ať už v nich vyrazíte kamkoli.

Jasná volba k bazénu

S posledními letními dny je zapotřebí co nejvíce si užít sluníčka a vyrazit třeba na koupaliště nebo k bazénu. A jak jinak, nežli v květovaných plavkách, ve kterých se bronz chytá skoro sám.

Něžná halenka vám dodá šarm

Každá žena by měla mít po ruce alespoň jednu halenku, ve které bude za dámu. A proč ne zrovna takovou, která bude zdobená kytičkami? V takové halence můžete na rande i na pracovní pohovor, klidně s kamarádkou večer ne skleničku nebo s vaším milým na procházku městem.

Foto: Zalando, H&M.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments