Dříve jste měli na výběr – buď kabelka do ruky, nebo crossbody přes rameno. V posledních letech stále více vedly kabelky do ruky, které preferovaly luxusní značky a tím pádem je následovaly ostatní značky. Letos ale přišel velký boom. 

Ledvinky místo kabelky

O trendu ledvinek jsme vám už psali. Upřímně jsme nečekali, že bude mít takový úspěch a nedávali jsme tomuto trendu naději na přežití další sezóny. Proto jsme příjemně překvapeni skutečností, že ledvinky se rozšířily do street módy rychle jako chřipka v období chřipkové epidemie.

Ovšem rozdíl oproti trendu ledvinek v minulosti je způsob nošení. Módní svět si zamiloval ledvinky jako crossbody. Tento způsob nošení je přeci o něco příjemnější a modernější pojetí ledvinek, ne?

Batůžky

Ano, ano, další náhražkou kabelek jsou batohy. A ne ledajaké. Trend batohů k nám zavítal už v minulých letech. Letos ale spolu s ledvinkami zažívá neskutečný úspěch. Mnoho módních návrhářů jej používá do svých kolekcí, v časopisech se to jen hemží různými typy a velikostmi batůžků a ve street módě potkáte batůžky místo kabelek. Budou se ještě někdy nosit typické kabelky?

Kabelka á la kufřík

Na módních přehlídkách pro sezónu jaro / léto 2019 se to jen hemžilo kabelkami připomínající malý kufřík. Různé velikosti, barevná provedení, promyšlené detaily … to vše nás čeká v příštím roce. Mrkněte se po svém kufříku už teď, v příštím roce se bez něj neobejdete.

Foto: Unsplash.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments