Pokud jste fanoušky oblíbeného seriálu „13 Reasons Why“, tvář čtyřiadvacetileté herečky Katherine Langford je vám jistě dobře známá. Zahrála si zde jednu z hlavních rolí, za kterou mimo jiné získala cenu Zlatý glóbus. Herecký talent jí tedy nelze odepřít. Kromě toho je velice krásná. Nejen proto si ji kosmetická značka L’Oréal Paris zvolila jako svou novou ambasadorku.

Katherine mnohokrát veřejně mluvila o toleranci, sebejistotě a rovnosti pohlaví. Nebojí se nahlas vyjádřit své názory a pevně si za nimi stojí. Dle vyjádření vedení značky L’Oréal Paris herečka dokonale ztělesňuje jejich hodnoty a váží si jí pro její pozitivní chování, talent a přesvědčení. Delphine Viguier-Hovasse, prezidentka L’Oréal Paris, se o herečce vyjádřila jen v superlativech:

“Je to vzor, ​​talentovaná a sebevědomá mladá žena, která využívá své platformy pro pozitivní vliv. Její hvězda bude jen stoupat. Jako mladá zářivá hrdinka, která povzbuzuje lidi, aby věřili v sebe sama, je perfektní ambasadorkou, která ztělesňuje naše heslo: Všichni za to stojíme.“

Katherine je nyní součástí týmu ambasadorek L’Oréal Paris, mezi kterými jsou známé hvězdy, jako například Céline Dion, Viola Davis, Liya Kebede, Eva Longoria nebo Helen Mirren. Od roku 2021 tak budeme herečku pravidelně vídat v kampaních. Jako první se objeví v reklamě na nové odstíny barvy Casting Creme Gloss.

“Lidé v mém věku by se neměli bát být sami sebou, protože to nás činí krásnými. Když víte, že to stojí za to, žijete svůj život naplno. Mohu říci, že jsem velmi vděčná za to, že jsem součástí této inspirativní skupiny žen.“

Foto: L’Oréal Paris, Instagram.

Načítání...

Diskuze