Kontroverzní trend letošního roku? Zahoďte stud a odhalte se!

Rok 2021 je plný výzev. A to nejen v módě. Avšak pozor, musíme vás varovat. Na obzoru je další trend, který je spojený s odhalováním. Ač jsme zvyklí spíše na to, že nás oblečení zahaluje, tomuto hitu letošní sezóny neodoláte. Vyzkoušejte oblečení s vykrojenými částmi. Hodí se i pro ty z vás, kteří jinak odhalování jako takovému nefandí. Tento styl může působit totiž i docela elegantně nebo naopak drze. Je jen na vás, jak ho pojmete.

Hit na přehlídkových molech

Oblečení s vykrojením se začalo objevovat na přehlídkových molech. A jak to tak bývá, nápady slavných návrhářů přebírají i řetězce s dostupnou módou. Vykrojené části jste mohli vidět na šatech z kolekce Christopera Esbera nebo značky Chloé. Také Alexander McQueen a Chanel vsadili na provokativní vykrojení. Ať už šlo o rafinované odhalení nebo nenápadné vykukování kůže, módní svět byl okouzlen.

Kouzlo vykrojeného oblečení

Celý trend vlastně spočívá v umění ukázat kůži, ale zároveň nepůsobit lacině. Odhaluje se vždy jen menší část těla. V závislosti na tom, jak vyladíte celý outfit, můžete vypadat jako rebelka nebo jako distingovaná dáma.

Jak vykrojené oblečení nosit? Inspirovat se můžete u influencerů. Instagram je v tomto neskutečnou studnicí inspirace (mimochodem, už jste začali sledovat na instagramu také FashionMagazin.cz?). A pokud jsou na vás ceny módních návrhářů a luxusních značek příliš přemrštěné, nemusíte se obávat, že si tento trend nebudete moci dovolit. Řetězce s dostupnou módou a populární značky už ho přijali za svůj. Určitě si svůj kousek vyberete.

Kromě topů můžete sáhnout po elegantních šatech. K dostání jsou také varianty pro nenapravitelné romantičky, ve kterých si budete připadat jako pravá princezna. Na pultech se objevili i praktické svetříky, které vás zahřejí během chladných letních večerů.

Jak se vám tento trend líbí? Chystáte si něco pořídit z tohoto zajímavého trendu?