Knihy, které patří do knihovny každého milovníka módy

Každý milovník módy by určitě měl zvážit koupi alespoň několika knih o nejslavnějších módních značkách a módních ikonách. Nejenže knihy působí v každé knihovně a v každém interiéru jako stylový doplněk – hlavně jde o to, že knihy v sobě nesou spoustu mouder a zajímavostí. Mrkněte na náš výčet zajímavých módních knih a dejte vědět v komentáři, na které jsme podle vás zapomněli.

Louis Vuitton City Bags: A Natural History

Pokud vám nevadí prolouskat se bichlí jako je Louis Vuitton City Bags, pak je pro vás tato kniha jako stvořená. Dozvíte se o celé historii jednoho z nejluxusnějších módních domů, ale také o tom, jak vše začalo v roce 1900, kdy Louis Vuitton začal navrhovat kabelky s ikonickým logem, který je synonymem luxusu doposud.

Karl Lagerfeld

Kdo by nemiloval Karla Lagerfelda. Celý svět se těžko smiřoval s jeho úmrtím a v módním průmyslu je jeho nepřítomnost velmi znát. Pokud i vám byla jeho tvorba blízká, kniha Karl Lagerfeld vás jistě potěší.

Dior: Biografie slavného módního návrháře

Dior – luxus a extravagance. Ačkoliv se všechna díla dají shrnout do dvou slov, v této knize se dozvíte celou biografii slavného módního návrháře a zajímavosti, které se jinde nedozvíte.  Ideální knížka k blížícím se podzimním večerům, co říkáte?

Coco Chanel

Monografie o známé módní návrhářce, která celému světu dokázala, že i ženy mohou mít velké jméno. V monografii o Coco Chanel si můžete prohlédnout její osobní fotografie a náčrty jejích návrhů.

Foto: Pinterest.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.