Malér za 115 miliónů. Kim Kardashian zničila šaty po Marilyn Monroe. Nevešla se do nich

Chtěla v nich udělat velkou parádu, místo toho má ale obří malér. Hvězda Kim Kardashian se na módní akci MET Gala sice blýskla v ikonických šatech herečky Marilyn Monroe, poničila je ale natolik, že ji to může stát desítky miliónů!

Jen oblékání byl proces

Když se Kim objevila na prestižní módní akci v šatech, které nápadně připomínaly róbu, v níž Marilyn Monroe před 60 lety zpívala Happy Birthday americkému prezidentu J. F. Kennedymu, nikdo nepředpokládal, že jde o původní model po sexbombě 50. let minulého století. Opak byl ale pravdou!

I když Marilyn nebyla žádné tintítko, přece jen byla oproti Kim malinká. Kim se navíc pyšní výraznými stehny i pozadím.

Kardashian se v rozhovorech svěřila, jaké to bylo utrpení se do šatů obléct. Několik dní byla jen o vodě, zhubla sedm kilo a video, jak jí pomáhá celý tým nasoukat se do róby poseté tisíci kameny, se stalo hitem internetu.

Není divu. Přešití bylo vyloučené a i tak si prý Kim pomáhala špendlíky, protože šaty nedopla a inkriminované partie kryla kožešinou. Jenže touha po kráse bude bolet ještě víc.

Zaplatí Kim škodu?

Někdo tvrdí, že se Kim v originálu šatů jen prošla po červeném koberci, aby si fotografové mohli udělat snímky a o ní by se pak psalo. Poté se měla převléct do repliky, aby se na významném večeru i nadechla.

Jenže nyní se na zpravodajských webech, jako jsou The Guardian nebo The Sun, objevily informace a dokonce i detailní záběry poničených šatů. Sám sběratel a historik módy Scott Fortner pro The Guardian tvrdí, že šaty jsou nenávratně poničené. Chybí spousta kamenů, jsou zpřetrhané stehy, švy, křehká látka je děravá. Róba je ceněná na 4,8 miliónu dolarů, což je více jak 115 miliónů korun, dodává internetová verze slavného britského deníku.

Jak se zdá, mocné pozadí Kim Kardashian přece jen mělo ještě nějaký ten den být o vodě. Teď bude možná Kim o nemálo peněz miliónů chudší.