Nejkrásnější roby z Met gala 2022. Blake Lively překvapila i svého manžela, Kim Kardashian kvůli šatům zhubla 7 kg během 3 týdnů

Po dvouleté pauze způsobené pandemií covid se opět konal galavečer Met Gala. Módní událost roku proběhla již tradičně první květnové pondělí a nesla téma „In America: An Anthology of Fashion“. Krása střídala nádheru. Některé dámy vynesly takové róby, že z nich šel do kolen celý svět.

Costume Institute Gala

Společenská událost Met Gala není jen přehlídkou nejkrásnějších a extravagantních rób VIP osobností, jedná se především o benefiční akcíi která se každoročně koná v Metropolitním muzeu v New Yorku.

Met Gala je jednou z nejdůležitějších módních událostí roku, kdy se na nesmrtelném červeném koberci promenádují známé osobnosti oblečené do nádherných rób. Málokdy uvidíte tolik šatů z haute couture kolekcí nejluxusnějších módních značek pohromadě. A letošní ročník Met Gala stál za to!

Kim Kardashian vynesla šaty Marilyn Monroe

Kdo by na červeném koberci nechtěl vypadat jako módní ikona Marilyn Monroe, že? Herečce Kim Kardashian se tento sen mnohých z nás splnil.

Kardashian se na červeném koberci objevila ve stejných šatech, jako Marilyn Monroe a ne jen tak ledajakých! Tyto šaty si Monroe oblékla, když zpívala prezidentu Johnu Fitzgeraldovi Kennedymu píseň Happy Birthday, Mr. President na jeho 45. oslavě narozenin.

Na šaty, které Kim Kardashian předvedla, každý přihlížel s úctou a obdivem, který byl následně ještě větší, když herečka prozradila, že do šatů musela zhubnout sedm kilo za pouhé tři týdny.

Modelka Gigi Hadid vsadila na vášnivou červenou

Módní dům Versace slavil na letošní události Met Gala velký úspěch. Jednou ze známých osobností, která se rozhodla svěřit svůj večerní look značce Versace, byla modelka Gigi Hadid.

Róba složená z latexového overalu s korzetem doplněná o vysoké červené kozačky na jehlovém podpatku byla velmi extravagantní. Společně s výrazným kabátem velkých rozměrů slavila modelka úspěch. Celý večerní look doplnila o krásný náhrdelník z dílny značky Chopard a červenou rtěnku.

Královna Met Gala – takovou přezdívku získala herečka Blake Lively

Herečka Blake Lively, kterou můžete znát například ze seriálu Gossip girl, je známá svým jedinečným módním stylem. Na společenských akcích se nedopouští žádných módních přešlapů. Naopak je vždy v hledáčku fotografů a módních kritiků, kteří nemohou jinak, než dát klobouk dolů. Na letošní akci Met Gala tomu nebylo jinak.

Krásná herečka Blake Lively byla doprovázena svým manželem Ryanem Reynoldsem, kterého během pár vteřin šokovala stejně jako všechny přítomné. Lively si oblékla nádhernou róbu z dílny módního domu Versace. Šaty v měděném tónu kopírovaly její štíhlou postavu a korzetový výstřih decentně podtrhl poprsí.

Šaty, které předvedla Blake, způsobily hotové pozdvižení. Nestává se často, aby k herečce přiběhlo hned několik asistentů, kteří šaty na místě „poupravují“ před zraky všech přítomných. Přihlížející a podle nás ani samotný manžel netušili, co se to děje. Spodní část šatů se rázem začala měnit z měděného tónu do svítivě tyrkysové.

Herečka později prozradila, že cílem róby na letošní Met Gala bylo vzdát hold Soše Svobody.

Obdivuhodné róby, co říkáte?

Na společenské akci Met Gala 2022 se ale objevilo mnoho dalších extravagantních rób. Zazářila třeba také Janelle Monáe nebo Kylie Jenner. Letošní rok se opravdu vyvedl, co říkáte?Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.