Začátek podzimu s sebou přináší obnovu celého šatníku a nové módní trendy pro sezónu podzim/zima. Letošní podzimní horkou novinkou v módních trendech je károvaný vzor. Samozřejmě se nejedná o úplného nováčka, ale o jednoho z módních navrátilců. Jak tento vzor zkombinovat se současnými módními trendy? 

Vzor, který sluší každému

Výhodou károvaného vzoru je skutečnost, že sluší téměř každému. Dokonce vám pomůže schovat vaše problematické partie. Právě proto je tak oblíbený u kalhot nebo sukní, které vás opticky zeštíhlí

Tip: sáhněte po culottes s károvaným vzorem! 

S neutrální barvou

Výrazný vzor si říká o kombinaci s neutrální barvou. Nesnažte se proto zbytečně o extravagantní outfit a o kombinaci s jiným vzorem, protože málo je někdy více. Máte elegantní károvanou sukni? Pak určitě sáhněte po bílém nebo černém svetru, který vás zahřeje. Károvaná košile si naopak říká o džíny v tmavé barvě, které vám uberou pár kilo a spolu s podpatky i opticky prodlouží nohy.

Tip: Károvaný styl si velmi rozumí s kloboukem. Zkoušejte nové věci! 

karovany-podzim-05
karovany-podzim-04

Must have: dlouhý károvaný kabát

Milujeme období dlouhých kabátů! Když totiž zrovna nemáme náladu na dlouhé vystávání před šatní skříní (což díky podzimní únavě nemáme skoro vůbec, máte to stejně?), vezmeme to první, co nám přijde do ruky. Ve většině případů se jedná naprosto o jednoduchý outfit složený z obyčejných džín a obyčejného svetříku nebo topu. Na první dojem nudný outfit, který ničím neupoutá pozornost. Spolu s károvaným dlouhým kabátkem se z toho rázem stane outfit, který budete chtít nosit celý podzim!

Foto: Pinterest, ASOS.

Načítání...

Diskuze