Široké volné kalhoty střižené pod koleny jsou hot trendem pro letošní rok. A mají naprosto rozkošný název – culottes. Prozradíme vám, jak je nosit a proč byste si tento kousek měly za každou cenu pořídit. 

Na všechny příležitosti

Culottes jsou velmi univerzální, můžete je totiž nosit téměř na všechny příležitosti – do práce, do kina, na rande i na výlet. Stačí vyměnit top a zvolit jinou obuv a máte zbrusu nový outfit. Díky svému volnému střihu je tento typ kalhot vyhledávaným kouskem, protože je neuvěřitelně pohodlný.

Nosit ho můžete také na podzim! Jednoduše přes sebe přehoďte stylový koženkový křivák, který bude třešničkou na dortu celého outfitu, kor pokud k němu zvolíte podpatky!

Pravidla pro nošení culottes

  • Pokud se bojíte, že vám volný střih kalhot přidá pár kilo navíc, vsaďte na culottes, které nemají tak široké nohavice, připomínající spíše sukni.
  • Platí zlaté pravidlo:  volný + upnutý = volný střih culottes s velmi širokými nohavicemi si říká o top upnutý na tělo, nejlépe crop top!
  • Pokud chcete být za elegantní dámu, pak si rozhodně vemte podpatky, které vás navíc opticky zeštíhlí a prodlouží nohy.
  • Culottes je sám o sobě extravagantní kousek, takže budete vyčnívat z davu ať chcete, nebo ne. Proto raději zvolte drobnější obuv, jako např. baleríny, sandálky, polobotky.

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze