Dcera ještě krásnější než matka? Slavná Cindy Crawford má nádhernou následovnici

Kaia Jordan Gerber je mladou modelkou, která ještě jako nezletilá dokázala vstoupit do módního světa opravdu správnou nohou. Dcera slavné topmodelky je dnes jednou z nejuznávanějším aktivních modelek a ve svém portfoliu může uvést nejednu kampaň s těmi nejslavnějšími módními domy na světě.

Brzký život a příchod do modelingu

Kaia Jordan Gerber dcerou věhlasné topmodelky Cindy Crawfordové, která byla jednou z nejúspěšnějších modelek devadesátých let a dodnes se těší velkému zájmu a respektu. Otcem je židovský podnikatel Rande Gerber. Svojí modelingovou premiéru Kaia zažila v poměrně útlém věku, bylo ji teprve deset let, když se stala součástí uvedení nové edice Young Versace z výroby stejnojmenného módního domu. Tehdy svou andělskou krásou získala velkou pozornost.

Rozjetá kariéra hvězdné Jordan střídá cenu za cenou

To byl poměrně skromný začátek kariéry, která se z nenadání rozrostla do naprosto astronomických výšin. Zanedlouho se mladá Kaia Jordan začala dostávat na popředí módních časopisů a největší věhlas si získala především u takových značek jako Calvin Klein, Prada, Fendi, Chloe, Yves Saint Laurent a desítky dalších.

Poslední úspěchy a aktuální kampaně

Zajímavostí ze života je například i fakt, že veškeré zmíněné značky a ještě další desítky různých věhlasných domů, prezentovala v roce 2018 v průběhu jarního týdne módy po boku svojí slavné matky, Cindy Crawfordové.

Ve stejném roce navíc Kaia přidala další velké úspěchy. Patří mezi ně několik módních ocenění z největších světových akcí a stala se dokonce i druhou nejmladší modelkou, která se ocitla na titulní straně módního časopisu Vogue. V současnosti je Kaia ambasadorkou a tváří Yves Saint Laurent beauty a posledních jarních kolekcí Louis Vuitton.

Zdroj info: https://en.wikipedia.org/wiki/Kaia_Gerber.


Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!