Jarní manikúra, kterou zvládnete hravě sama doma

V době karantény se na manikúru těšila většina žen více než kdy dříve. Zavřené salony nutily ženy nosit odrostlé nehty, jiné si musely po dlouhé době nalakovat nehty samy. Většina žen se díky karanténě naučila o své nehty pečovat sama. Pojďme se společně podívat, jaké nehty jsou vhodné na letošní jaro a nechte se inspirovat. Salony jsou otevřené, ale je na vás, zda si manikúru uděláte sama, či zajdete do salonu. V obou případech je to možné a snadné!

Minimalismus

Pokud nejste zrovna typ ženy, která by vytvářela na nehtech různé kreace, sáhněte po klasice a nalakujte své nehty světle růžovou, světle hnědou nebo bezbarvým lakem. Nešlápnete ale vedle, když nehty ozvláštníte například francouzskou manikúrou, třpytkami nebo na nehty přidáte jemné geometrické obrazce.

Květiny

Květiny jsou něžné a jsou zároveň symbolem jara. K ženě se hodí perfektně. Jsou proto také často inspirací nejednoho návrháře a designéra. Květované vzory se hodí jak na oblečení, kabelky, obuv, ale také i na nehty. Je to sice práce pro přesnou ruku, ale věříme a máme vyzkoušeno, že se to dá hravě zvládnout i doma.

Pastelové barvy

Jaro je plné barev, proto pokud přemýšlíte o dokonalé jarní manikúře, rozhodně zvolte pastelové barvy. Nemusíte se toho bát, jelikož tento rok je velice oblíbené mít každý nehet jinou barvou. Růžová, fialová, zelená, modrá a žlutá! To může být například kombinace barev na vašich nehtech a věřte, že každého tím zaujmete. A to v dobrém slova smyslu!

Puntíky

Puntíky jsou roztomilé a k jaru se perfektně hodí. Je to jedna z lehčích variant, proto se nebojíme, že byste to nezvládla sama. Stačí si vybrat podkladovou barvu, která se vám líbí a pak už jen jemným štětečkem udělat na zaschlém laku malé puntíky.

 

Propracovanější manikúra

Pokud se vám předešlé tipy zdály příliš jednoduché, klidě zvolte manikúru, která se zaměřuje na detail a je propracovanější. Třpytky, zvířata či cokoliv jiného. Rozhodnutí je vždy na vás. Nemusíte mít nutně jemné nehty, vždyť jaro je také plné překvapení. Pokud se rozhodnete pro tmavší barvu, doporučujeme hnědou nebo tmavě zelenou.

Foto: Shutterstock.com.