V letních měsících si naše pleť říká o co nejméně make-upu a líčidel obecně. Skvělou náhražkou těžkého make-upu jsou BB a CC krémy. A abyste přeskočily dlouhé hledání toho nejlepšího pomocníka pro vaši pleť, vyzkoušely jsme pro vás různé značky, abychom zjistily, které jsou ti nejlepší z nejlepších.

BB krémy

La Roche-Posay Anthelios Ultra

Kosmetická firma La Roche – Posay je známá svými kvalitnímu produkty především pro citlivou pleť. Nebylo žádným překvapením, že i jejich BB krém bude naprostou jedničkou. Pleť hydratuje a dokonale sjednotí tón . Je vhodný spíše pro suchou nebo smíšenou pokožku. Velkým plus je ochranný faktor 50!

Erborian BB Cream

Tento BB krém s ochranným faktorem 20 byl příjemným překvapením. Pleť sjednotí do krásného opáleného tónu, zakryje mírné nedokonalosti, ale také je svěží a dokonale hydratační. Je až neuvěřitelně přirozený, a proto se stal hned naším favoritem! S čistým svědomím doporučujeme.

CC krémy

Estée Lauder Revitalizing Supreme

CC krém od Estée Lauder přesně ví, co vaše pleť nutně potřebuje. Pleť je sjednocená, hydratovaná a chráněná před sluníčkem díky faktoru 10. Tento CC krém je unikátní, a to především v nabídce odstínů. V nabídce totiž najdete pouze jeden odstín. CC krém se dokonale přizpůsobí odstínu vaší pleti a při správném nanášení ani nepoznáte, že jste nalíčená. Za nás jednička.

Astrid CC krém

To nejzajímavější si necháváme na závěr. Napadlo by vás, že mezi TOP CC krémy bude patřit česká značka Astrid? Nás také ne. O to větší byl pro nás tento zázrak překvapením. Tento CC krém zakoupíte v každé drogérii do 100,- Kč. A je to opravdu zázrak! Perfektně hydratuje pokožku, skvěle se nanáší a skryje malé nedokonalosti (krycí vlastnosti má jako obyčejné make-upy). Nesmíme zapomenout také na ochranný faktor 20, který se v tomto CC krému schovává. Hned se stal součástí naší kosmetické taštičky.

Foto: Facebook.com/atridczsk, uk.erborian.com, Thebeautyclub.com, Unsplash.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze