Mít krásně dlouhé řasy, se kterými každý váš pohled dostane neodolatelnou hloubku a každý muž se v něm doslova ztratí – inu, to je zkrátka sen! Zatímco některým ženám byly perfektně dlouhé řasy dány do vínku od přírody, jiné si k jejich prodloužení musí trochu dopomoci. Možná ani vy nepatříte k těm šťastnějším, jejichž oči by byly lemovány hustou a dlouhou záplavou řas, takže si je zkrátka musíte vykouzlit samy. Chcete poradit jak?

Vykouzlete si neodolatelně dlouhé řasy. Není to tak těžké!

Určitě se shodneme na tom, že dlouhé a parádně husté řasy, které dokonale lemují oči, jsou jako splněný sen. Mít takové oči, stačí párkrát zamrkat a každý muž vám musí okamžitě spadnout k nohám, o tom nemusí být sporu. Není se tak čemu divit, že všechny toužíme po dlouhých řasách, díky kterým by náš pohled získal na hloubce i intenzitě.

Tip první: pomoc v podobě zeleného čaje

O zeleném čaji se toho napsalo a napovídalo mnoho. Spojujeme si jej například s hubnutím, jen málokoho by ale napadlo, že mohou pomoci i tehdy, kdy toužíme prodloužit své řasy. Zelený čaj v sobě obsahuje spoustu vitamínů a především cenné antioxidanty, díky kterým bývá součástí nejrůznějších kosmetických přípravků. Chcete-li mít delší řasy, uvařte zelený čaj, nechte ho vychladnout a poté jej pomocí odličovacího tamponku 3x denně nanášejte na řasy, kde jej nechte chvíli působit. Omývat nemusíte.

Tip druhý: sázka na aloe vera

I aloe vera je v kosmetice velmi známá rostlinka, kterou bychom mohli s klidným srdcem i svědomím označit za takový malý zázrak. Může nám pomoci v mnoha ohledech a světe, div se, pomoc nabízí i tehdy, kdy se trápíme pro příliš krátké řasy. Jak to funguje? Stačí si vzít lístek aloe vera a několik kapiček šťávy aplikovat na řasy před tím, než večer půjdete spát. Přes noc nechte aloe vera nerušeně působit a ráno po probuzení umyjte.

Tip třetí: podpora od vitamínu E

Vitamín E působí na naše zdraví celkově velmi pozitivně, o tom určitě nemusí být sporu. Nejenže zlepšuje krevní tok, ale napomáhá i při růstu vlasů. Pomoci vám může i s vaší snahou vykouzlit si dlouhé a neodolatelné řasy. Jak na to? Jednoduše! Kupte si v lékárně vitamín E a s pomocí kartáčku ze staré řasenky několik jeho kapiček aplikujte na řasy od konečků ke kořínkům – zkrátka úplně stejně, jako byste si na řasy nanášeli řasenku. Doporučujeme aplikovat 3x denně.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Visitor Rating: 2 Stars

Visitor Rating: 4 Stars