Jsou určité partie, které občas chceme zakrýt, zvětšit, zmenšit nebo jinak opticky změnit. Díky správným trikům s oblečením a doplňky je to naštěstí možné. Mnoho žen například trápí krátké nohy. Bohužel zatím neexistuje způsob, díky kterému bychom se mohly během chvilky proměnit v dlouhonohé modelky. Musíme si tedy pomoci jinak. Své nohy můžeme prodloužit alespoň opticky.

Modelku Karolínu Kurkovou  proslavily především její nekonečně dlouhé nohy. Je to dar od přírody, který byl někomu dopřán a někomu bohužel ne. Pokud jste vy to štěstí neměla, nezoufejte. Poradíme vám několik tipů, jak své krátké nožky opticky prodloužit.

Vsaďte na vysoký pas

Ať už jsou to kalhoty, sukně nebo kraťasy, vždy volte takové, které mají vysoký pas a svou halenku nebo tričko vždy noste zastrčené dovnitř. Horní část těla pak bude vypadat opticky kratší, kdežto dolní část bude působit delší. A to je přesně to, co potřebujeme!

Stylizujte oufit do jedné barvy

Pokud se obléknete do jedné barvy, budou nejen vaše nohy, ale i celé tělo vypadat opticky delší. Vždy ale volte různé odstíny, aby byl outfit zajímavější.

Vyhněte se tříčtvrtečním kalhotám

Kalhoty s tříčtvrtečními nohavicemi raději ihned vyřaďte ze svého šatníku. Krátké nohy ještě více opticky zkracují. Tento typ kalhot je spíše vhodný pro vysoké, dlouhonohé slečny.

Noste vysoké podpatky

Díky podpatkům budete vyšší a nohy budou působit delší. Co víc si přát?

Pozor na dlouhé sukně a šaty

Krátkým nohám dlouhé střihy sukní a šatů vůbec nelichotí. Spíše naopak. Volte raději délku nad kolena.

Foto: Instagram, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments