Transparentní topy jsou horkým favoritem pro letošní léto. Jak nosit tento odvážný průhledný kousek s grácií?

Léto má svá vlastní módní pravidla, která jsou naprosto odlišná od zbytku roku. Zkuste toho využít a oblečte se do nového a svěžího módního kousku, který pro vás není typický a oživte tak váš šatník. Jedním z takových kousků je transparentní top, který je horkým favoritem letošních letních měsíců. Jak si ale poradit s jeho průhledností a kdy už je to příliš?

Na běžné nošení to chce basic košilku

Věřte tomu nebo ne, ale transparentní top můžete vynosit i na různé společenské akce – na rande, do restaurace na večeři s partnerem, ale i do kanceláře. Stačí, když si pod něj obléknete ještě basic bavlněnou košilku ve stejném barevném odstínu jako je transparentní top a rázem získáte velmi stylový kousek, který nepobouří, neurazí, ale zaujme.

Transparentní top také bude skvěle vypadat s elegantní košilkou, která je zdobená například krajkou. Ta dodá celému looku ještě větší šmrnc. Pak stačí už jen sáhnout po zlatém náhrdelníku a náušnicích, podpatcích a rázem vytvoříte z „rebelského“ kousku elegantní outfit, který ale upoutá pozornost.

Foto: Shutterstock

Transparentní top na večerní party a festivaly

Libujete si ve výstřední módě? Pak je transparentní top skvělou volbou pro večerní party nebo oblíbené letní festivaly. Ačkoliv obdivujeme vašeho odvážného ducha, raději se držte trochu při zemi a nezapomeňte si podprsenku.

S tímto průhledným vrškem často vznikají módní faux pas. Podprsenku je vhodnější zvolit opět ve stejném barevném odstínu. Pokud jste si ale vybrala top například v neonovém odstínu, který je na festivaly jako dělaný, s výraznou podprsenkou nešlápnete vedle.

Bralettka jako zlatá střední cesta

Představily jsme tu dva naprosto odlišné způsoby nošení transparentního topu. Existuje ale také zlatá střední cesta, která kombinuje extravaganci tohoto originálního topu s elegancí na běžné nošení. Budete potřebovat kvalitní braletku, která je velmi pohodlná a přesto stylová. Na rozdíl od podprsenky některé modely braletky mohou vypadat jako součást topu, čímž docílíte výsledku, který nikoho neurazí.

Přečtěte si článek Úchvatné letní podprsenky pro menší poprsí. Zkuste stylové braletky. Jak tento trend nosit?