Úchvatné letní podprsenky pro menší poprsí. Zkuste stylové braletky. Jak tento trend nosit?

Doposud jsme byly nejčastěji zvyklé na vyztužené podprsenky s kosticemi nebo push-up podprsenky, které dodaly objem našemu dekoltu. Tyto podprsenky možná vykouzlí bujnější výstřih, ale ubírají nám na pohodlí, které je u spodního prádla klíčové. Máme pro vás tip na skvělou podprsenku, která vám dopřeje vytoužené pohodlí a dodá kapku elegance navíc.

Bralette jako náhražka podprsenky

Pamatujete si časy, kdy si z vás kluci na základní škole dělali legraci, že v podprsence schováváte ponožky, abyste měla větší poprsí? Od těchto dob už uplynula spousta času a určitě jste již samu sebe přijala takovou, jaká jste.

Push-up podprsenky mají stejný úkol jako make-up – udělat nás krásnější a přitažlivější. Podobně jako v kosmetickém světě je i v tom módním dnes nejvíce trendy obyčejná přirozenost. A právě proto byste měla zejména v letním období svou starou podprsenku uložit do skříně a vsadit na podprsenku s názvem bralett (nebo braletku, chcete-li). Nebudete litovat.

Foto: Shutterstock

Jaká látka bude nejpříjemnější?

Bralett podprsenky se vyznačují především tím, že jsou vyrobené z krajky nebo jsou minimálně krajkou ozdobené. Krajka, jak všichni dobře víme, je neuvěřitelně sexy a říká si o pozornost všech.

Braletka je skvělá k topům s výstřihem. Nechejte rafinovaně krajní část krajkované braletky nedbale vykukovat a elegantní a zároveň odvážný outfit je na světě. A nebojte se, neporušujete tím žádná módní pravidla, je to svěží a velmi stylové.

Pokud hledáte braletku, která bude vaší nejlepší přítelkyní v horkých letních dnech, kdy vám vadí doslova každá vrstva oblečení, vsaďte na kvalitní bavlnu, která pohltí i nepříjemný pot.

Módní kousky, pro které je braletka must have

V letních měsících automaticky vyhledáváme oblečení vyrobené ze vzdušných a lehkých látek, které jsou do tropických teplot ideální. Jednou z těchto látek je kromě zmíněné kvalitní bavlny také satén.

K outfitu, který je složený z roztrhaných boyfriend džínů a saténového tílka, je braletka doslova must have. Můžete ji opět nechat decentně vykukovat a i kdyby nakonec vidět nebyla, vy o ní vědět budete. Braletky mají to kouzlo, že jsou tak vkusné a sexy, že vám zvednou sebevědomí a hned si přijdete přitažlivější.

Pro milovnice extravagance existují průhledné modely, kde bude braletka hrát absolutní prim. Vyrazit do ruchu velkoměsta můžete buď v outfitu tón v tónu nebo buďte za bořiče všech mýtů a k bílé průhledné halence zvolíte černou podprsenku.

Na letní festivaly jedině v braletce

Tento typ podprsenky nemá jen funkci spodního prádla. Můžete ji nosit i místo crop topu. Skvěle se například hodí na různé letní festivaly nebo koncerty, které jistě máte před sebou.

Jako vršek zvolte oversized bílou košili, džísku nebo třeba vůbec nic a samotnou braletku pak jen zkombinujte s džíny nebo šortkami s vysokým pasem a voilà – festivalový look je na světě.