Jak na super dlouhé řasy?

Která žena by nechtěla mít řasy jako mrkací panenka, že? Investujeme neskutečné peníze do různých přípravků, které slibují rychlejší růst řas a dlouhé řasy, které vám bude každý závidět. Přitom stačí pár kouzelných triků a dočkáte se stejného výsledku. 

Sérum na řasy

Nenechte se zlákat blogerkami na Instagramu, které “prodávají” séra na řasy určité značky. Nejdřív si zjistěte informace. Když prohledáte internet, najdete nespočet sér na řasy, se kterými dosáhnete stejného účinku a nezruinuje to vaši peněženku. Tip: Vsaďte na séra, která obsahují přírodní složky.

Kleštičky na řasy

Základem každého líčení očí by měly být kleštičky na řasy. Pomocí nich totiž docílíte krásně natočených řas, které už jen vyšperkujete řasenkou, která je donutí takto natočené vydržet po celý den. Kleštičky zakoupíte v každé drogerii a je jen na vás, jaký typ si vyberete. Tip: Nezapomeňte řasy před natočením pomocí kleštiček pořádně pročesat.

Drahá řasenka neznamená, že je nejlepší

Drahá kosmetika vám už ani v dnešní době nezaručí kvalitu. Raději dejte na osobní zkušenosti ostatních žen. Mrkněte se na internet na různé diskuse a recenze a vytipujte si top 3 řasenky, které budou stát za vyzkoušení. Řasy mají tendenci na řasenky si zvykat a může se vám stát, že po pár užívání řasenky bude čas na změnu. Divily byste se, kolik máme na trhu levných řasenek, které umí větší kouzla, než ty drahé.

Čím více vrstev, tím horší

Vždy na řasy nanášejte maximálně dvě vrstvy řasenky, nikdy více! První vrstva vám řasy natočí do požadovaného tvaru, případně jim dodá délku. Díky druhé vrstvě budou řasy, a tím pádem i vaše oči, mnohem výraznější. Třetí vrstva by ale mohla vše zkazit – řasenka by se začala žmolkovat a opadávat a nechcete přeci mít řasenku po celém obličeji, že? Málo je někdy více.

Foto: Unsplash.com.