Krásně upravené ruce jsou vizitkou každé ženy. Ne každému, byly do vínku dány pevné, zdravé a krásné nehty. Dnes, již však existují možnosti, jak si ke krásným nehtům dopomoci. Mimo nejrůznějších laků moderních technologií, se nabízí nehty akrylové, gelové nebo spojení akrylu i gelu. Pojďme společně nahlédnout do světa nehtů a některých novinek.

Metoda shellac

Patří mezi novější technologické metody ve zkrášlování nehtů a neustále se rozvíjí. Jedná se o dlouhodobý UV gel lak, který se nanáší podobně jako lak na nehty, s tím rozdílem, že se postupně vrství a nechává se vytvrdit v UV lampě. Takovýto lak vám vydrží tři týdny bez nutností oprav a odlupování. Má nepřekonatelnou trvanlivost a brilantní lesk. Tyto laky z řady CND výrobků jsou rozšířeny o laky pro gelové nehty, ale rovněž milovnice přírodních nehtů si přijdou na své. Díky tomuto laku, který dokáže zpevnit váš nehet, si můžete vypěstovat krásné a dlouhé nehty.

Laky měnící barvu

Další žhavou novinkou jsou laky na nehty, jenž mění svou barvu podle teploty vašeho těla a okolí. Pokud například přijdete z venkovního do vnitřního prostředí, lak změní svůj tón. Jsou veselé a hravé. Vyrábějí se v různých odstínech od jemných a svěžích odstínů, až po pestré a nepřehlédnutelné.

Praskací laky

Správně se nazývají KRAKELOVACÍ laky na nehty. Jedná se o laky, které vytvoří na vašich nehtech zvláštní popraskaný efekt. Většinou se nabízí set dvou lahviček. Nejdříve přetřete nehet obyčejným, základním lakem ve zvolené barvě a pak nanesete vrstvu krakelovacího laku. Ten popraská tak, že se odhalí v puklinách spodní vrstva laku.

Péče o ruce

Aby naše ruce i nehty vypadaly krásně, potřebují naši láskyplnou péči. Ruce i nehty jsou denně namáhané mytím nádobí, saponáty, jsou vystaveny povětrnostním podmínkám. Proto je velmi důležité mít u sebe vždy správný krém na ruce a nehty. Ošetřující a regenerační látky, obsažené v kosmetických přípravcích vracejí našim rukám a nehtům přirozenou elasticitu a odolnost.

Načítání...

Diskuze