Instagram pomalu nahrazuje Facebook. Mimo to se pomocí něj také stále více lidí stává bloggery nebo influencery. Lidé jednoduše rádi sledují ostatní a nechávají se jimi inspirovat, sdílejí své starosti a díky svým sledujícím mají pocit, že v tom nejsou sami. V poslední době nás nejvíce zasáhla vlna „mama blogger“, která je kapitolou sama o sobě. Vybrali jsme pro vás top 5 objevů tohoto měsíce. 

Mummy Kathy

Kathy má sice jen přes 3 tisíce sledujících, ale bezesporu tento počet bude stále stoupat. Se svými sledujícími prožívá okamžiky svého druhého těhotenství. Kromě toho má také svůj Youtube kanál, kde se třeba dozvíte o stavbě vysněného domu.

A.n.d.u.l.a

Aneta má úžasny cit pro módu, interiérový design a mimo jiné sama vychovává malého Patrika. S Anetou jsme také dělali rozhovor a vyzpovídali jsme ji nejen o jejím stylu, ale i jak zvládá mateřství.

By Coco

By Coco je jednou z mama bloggerek, která v tom zkrátka umí chodit. Na svém profilu sdílí krásné fotky své dcery Vanessky, pořádá pro své sledující různé giveaways a sdílí s instagramovým světem svou vášeň pro módu a kosmetiku.

Život po 30ce

Lucie se se svými 14,5 tis. sledujícími dostala mezi TOP 10 mama blogger roku 2018. Kromě svého profilu má také blog, kde zábavným způsobem pravidelně sdílí, jaké je život po 30ce.

Mamachef.cz

Martina miluje jídlo všeho typu. Vaření a pečení jí baví o to více, když ho má s kým sdílet. Na jejím profilu najdete nespočet zdravých a lahodných receptů.


Foto: Unsplash.com, Instagram.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments