Inspirujte se stylem vévodkyně Kate Middleton

Catherine Elizabeth Middleton – tak zní celé rodné jméno královské výsosti, která je manželkou anglického prince Williama. Jistě mnozí z vás viděli film o celém jejich seznámení (William a Kate, 2011). Dříve obyčejná dívka, která měla vášeň pro umění a zábavu. Poté poznala prince Williama, s nímž dnes tvoří manželský pár. Královský dvůr čeká… jak to ovlivnilo její styl?

Umění jí provází celý život

Vévodkyně Kate vystudovala na vysoké škole obor umění, z čehož má také magisterský titul. Umění jí provází celý život. Pracovala dokonce jako asistentka nákupčího módního domu Jigsaw. Mimo jiné také uvedla značku First Birthdays, značku pro děti Party Pieces. O dětskou módu se zajímá nadále, uvidíme, zda se dočkáme také její vlastní módní kolekce, ať už kolekce pro dospělé, nebo pro děti.

Styl vévodkyně

picmonkey-collage

Kate se nestala jen členkou královské rodiny. Po vzoru princezny Diany, která se stala módní ikonou, ale také humanitární osobností, se stala módní ikonou i ona samotná.

Patřit ke královskému dvoru s sebou přináší přísná pravidla, a to i v odívání. Najít si v přísných pravidlech svůj vlastní styl, k tomu je třeba talent a cit pro styl, který Kate bezesporu má.

Kate se ráda řídí pravidlem módní návrhářky Coco Chanel, která byla názoru, že „málo je někdy více“. Její outfity v dress code, která nosí na různé královské povinnosti, si vybírá sama.

Pravidla dress code jí nedávají ve volbě jejích outfitů takový prostor, jaký si její osobitý styl zaslouží. Když ale vyrazí do společnosti, nebo jen tak na nákup, její outfity stojí za to.

Mezi oblíbené barvy vévodkyně Kate patří především černá, khaki a námořnicky modrá. Všechny tyto barvy velmi lichotí její přirozeně hnědým vlasům a také její světlé, typické anglické pleti.

Vévodkyně Middleton vsází na nenápadné doplňky, které dokonale podtrhnou všechny její outfity. Kromě svého vkusu je Kate také známá tím, že ráda kombinuje luxusní kousky s obyčejným oblečením z konfekce. Přivdala se sice do královské rodiny, její skromnost jí ale zůstala.

Nechte se jejím stylem inspirovat.

Foto: Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.