Někdo má dobrý vkus zkrátka v krvi. Své o tom ví i Bella Hadid, která nepotřebuje osobního stylistu, aby na společenských akcích oslňovala. Jaká jsou tajemství této světoznámé módní divy? Inspirujte se style Belly Hadid!

Bella Hadid už dávno není jen mladší sestrou Gigi Hadid, která před několika lety dobyla svět modelingu.  Je také módní ikonou, která inspiruje dívky a ženy po celém světě. Její styl je specifický. Někdy vyzývavý, někdy extravagantní, někdy dívčí a elegantní.  Střídání a míchání stylů je pro ni typické. I z nejobyčejnějšího  kousku oblečení dokáže vykouzlit  módní hit. Zkuste to také. Vybrali jsme pro vás několik nejlepších outfitů této známé modelky, které budete chtít vyzkoušet.

Holka odvedle

I Bella je jen člověk. Ne vždy má náladu zdlouhavě řešit své oblečení. Nechodí pokaždé v těch nejdražších šatech a lodičkách. Pokud nejde o významnou společenskou akci, raději sází  na jednoduchost a pohodlí.

Královna  večírků

Bella je rozená party girl, která ráda tráví volné večery s přáteli ve společnosti dobrých drinků. Dokáže se odvázat a volí odvážnější modely, které jsou však na party jako dělané. Navíc je umí nosit tak, aby nepůsobily vulgárně.

 

Dáma v černém

Říká se, že černá je barva elegance. Bella je toho důkazem.

Oáza něžnosti

Bílá je na druhé straně barvou jemnosti a něžnosti. Pokud se bojíte celý outfit stylizovat do této barvy, Bella vám ukáže, že se bojíte zcela zbytečně. Bílé není nikdy dost!

Který outfit hodnotíte jako nejpovedenější?

 

Foto: VENTURELLI/GETTY IMAGES, Getty Images

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze