Hot trend v barvení vlasů? Vsaďte na měděnou. Oblíbily si ji i světové hvězdy

Láká vás změna barvy vlasů? Chcete originální barvu, která je neokoukaná, ale ne moc tmavá? Můžete vyzkoušet měděnou, která je aktuálním hot trendem mezi barvami na vlasy. Oblíbilo si ji i mnoho celebrit, které na ni nedají dopustit.

Ani světlá, ani tmavá. Ideální odstín pro změnu

Na podzim přirozeně každá žena sahá po tmavších barevných odstínech. Ať už se jedná o výběr oblečení nebo nové barvy na vlasy. Často ale bohužel dochází ke zbrklé změně, kdy některé ženy sáhnou po příliš tmavém odstínu, který jim nelichotí.

Tento kadeřnický nezdar může vyřešit měděná barva, která je zlatou střední cestou mezi světlou a tmavou hnědou barvou. Oříškově plavý odstín s měděnými podtóny, které rozzáří každou ženu, si oblíbily hvězdy červeného koberce.

Julia Roberts ji nosila v 90. letech a vrací se k ní i nyní

Pro světoznámou herečku Julii Roberts nejsou měděné vlasy žádnou novinkou. Tento ikonický odstín hrdě nosila především v 90. letech. Poté ale následovala blond éra, ve které herečka notně omládla. Nedávno se ovšem objevila na červeném koberci a všem vytřela zrak. Jako bychom se znovu vrátili do devadesátek a viděli tu starou známou Julii, kterou všichni známe z filmu Pretty Woman.

Foto: Shutterstock

Tmavší verze modelky Gigi Hadid

Modelku oblíbené značky spodního prádla Victoria’s Secret Gigi Hadid si mnozí pamatují především jako dlouhovlásku se světlými plavými vlasy, které působí něžně a přirozeně. V posledních měsících se ale Gigi objevila na módních přehlídkách v měděných vlasech, ve kterých možná trochu zestárla, ale zase je v tomto odstínu výraznější. Co říkáte?

Přirozenější Hailey Bieber

Mezi další známé osobnosti, kterým se zalíbila oříšková s měděnými odlesky, je modelka a podnikatelka Hailey Baldwin Bieber. Hailey je zastánkyní přirozené krásy a na veřejnosti se často ukazuje bez make-upu.

Není se tak čemu divit, že ji přestaly bavit i její blond a raději dala přednost přirozenějšímu odstínu barvy vlasů, který ji sluší mnohem více.