S kým H&M vytvoří novou kolekci?

Každý rok osloví světoznámý módní řetězec H&M některé z řad svých kolegů k navázání spolupráce při tvorbě nové kolekce. V minulosti takto vznikla spolupráce například s Karlem Lagerfeldem, Stellou McCartney, Jimmy Choo nebo Isabel Marant. Čerstvě v paměti budete mít spolupráci Kenzo pro H&M, která proběhla v minulém roce. Kdo to bude letos?

Erdem

Říká vám něco značka Erdem? Vídáte ji častěji, než si myslíte, jen asi netušíte, že jde právě o tuto luxusní značku. Erdem si zamilovali především celebrity jako Alexandra Chung, Cate Blanchett, Gwyneth Partlow, Ema Watson, Sarah Jessica Parker, Emma Stone nebo královské sestry Middletonovy.

Erdem Moralioglu tak zní celé jméno zakladatele této značky. Módní značka Erdem byla založená v Londýně, módní návrhář má v sobě ale kanadsko – turecké kořeny, což se odráží i v designu celé značky. Rozhodně není žádným nováčkem na trhu. Značka byla založená v roce 2005, předtím ale sbíral Erdem zkušenosti po boku módní návrhářky Vivienn Westwood nebo Dianou von Furstenberg.

Ženskost a dokonalé propracování

Těmito slovy by se dala shrnout celá módní značka. Šaty značky Erdem krásně podtrhují ženskost každé ženy pomocí pro ně již tradiční krajky, květinových vzorů nebo pouzdrových střihů. Odrazuje se v něm Londýn samotný – ženskost a elegance. Krejčovská práce této značky je opravdu znamenitá. Každý kousek je do detailu vyšperkován, díky čemuž se majitelé těchto kousků cítí výjimečně a jako by opravdu nosili umění samotné.

Přesvědčte se sami. Kolekce Erdem x H&M bude v prodeji už od 2. listopadu!

Video: Youtube.com, Foto: Hm.com


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.