H&M Edition SS 2017 – Nová pánská kolekce H&M

Před pár dny byla představena nová kolekce pánské módy H&M Edition Spring/Summer 2017. Nová kolekce H&M Edition vznikla v kolaboraci s anglickým umělcem Robertem Fryem. H&M Edition přináší nestárnoucí pánské klasiky v novém provedení s ohledem na současné trendy.

Proč právě Robert Fry? Robert Fry představuje moderního muže, který vyhledává elegantní a klasické pánské oblečení s důrazem na kvalitní zpracování. Nová kolekce pánské módy H&M Edition 2017 je v prodeji od 17. 3. 2017. Pouze online na oficiálním H&M e-shopu hm.com.

Módní oblečení s elegantním minimalistickým nádechem je v současnosti velmi populární. H&M Edition podtrhuje tento trend. Přečtěte si o kolekci H&M Edition také na hm.com.


[table-wrap bordered=“true“ striped=“true“]
Web: www.hm.com
Založení: © 1947, Erling Persson
Kontakt: 800 040 464
Sociální sítě:  [fawesome iclass=“fa-facebook-square fa-2x“ href=“https://www.facebook.com/hm/“ target=“_blank“] [fawesome iclass=“fa-instagram fa-2x“ href=“https://www.instagram.com/hm/“ target=“_blank“] [fawesome iclass=“fa-youtube-square fa-2x“ href=“http://www.youtube.com/user/hennesandmauritz“ target=“_blank“] [fawesome iclass=“fa-twitter-square fa-2x“ href=“https://twitter.com/hmczech“ target=“_blank“] [fawesome iclass=“fa-pinterest-square fa-2x“ href=“https://cz.pinterest.com/hm/“ target=“_blank“]
Další články o H&M: H&M e-shop v ČR, Spuštění H&M e-shopu v ČR
[/table-wrap]

Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!