Hledáte plavky na léto? V Astratex si určitě vyberete

Toužíte po plavkách, ve kterých toto léto zazáříte na letní dovolené u moře? Tentokrát vám s jejich výběrem poradíme my.

Jak si vybrat správné plavky

Při výběru střihu nebo motivu plavek se vůbec nemusíte omezovat. „Trendy“ je dnes totiž téměř vše. Rozmanité střihy kalhotek od klasických bikin až po retro kousky s vysokým pasem, různé střihy podprsenek s ramínky nebo bez nich, s volány, trojúhelníky a mnohé další. Ale ani jednodílnými plavkami nic nezkazíte, právě naopak, i ty totiž dokáží být nejen pohodlné, ale také smyslné. Co byste tedy při výběru plavek měli zvážit?

# 1 Účel

Potřebujete plavky spíše na plavání nebo na pláž? To by měla být první otázka, která vám pomůže rozhodnout se o tom, jaké plavky vlastně potřebujete. Na plavání jsou určitě praktičtější jednodílné plavky. U moře oceníte spíše dvoudílné plavky, které výborně poslouží nejen ke koupání, ale i na opalování.

# 2 Dobře padnoucí střih

Abyste se v plavkách cítili dobře, v první řadě vám musí dobře sednout. Neměly by vám být nikde volné, ani se nikde nezařezávají. Dobrý střih dokáže zdůraznit vaše přednosti a skrýt i případné nedostatky, jako jsou strie nebo nějaký ten tukový polštářek.

# 3 Správná velikost

Při výběru si dejte také pozor na správnou velikost a pokud nakupujete přes internet, vyhledejte si velikostní tabulku značky a prověřte si rozměry příslušející k uvedenému číslování. Pokud máte jinou velikost spodního a vrchního dílu, zaměřte se na značky, které umožňují koupit si vrchní a spodní díl plavek zvlášť. To vám umožní například i internetový obchod Astratex.

# 4 Barva

I když pravděpodobně máte svou oblíbenou barvu nebo barevné kombinace, zkuste výběr přizpůsobit i barvě vaší pleti a vlasů. Blondýnkám a ryšovláskam například přistane zejména zelená a růžová barva. Plavovlásky a hnědovlásky zase dobře vypadají zejména v plavkách teplých odstínů.

# 5 Typ postavy

Typ, střih a vzorování plavek přizpůsobte typu své postavy. Pro každou z nich je typický jiný tvar. Pokud znáte svůj typ postavy, opticky dokážete zvýraznit to, co je na vás nejkrásnější a naopak – správným výběrem jednoduše zamaskujete případné nedostatky:

  • Válec – při tomto typu postavy zvolte dvoudílné plavky s kyčelními kalhotkami se zavazováním, případně jednodílné plavky s propracovaným pasem,
  • Přesýpací hodiny – můžete si dovolit jakékoliv trendy plavky v zajímavých vzorech a barvách – jednodílné i dvoudílné,
  • Hruška – pro vás jsou vhodné dvoudílné plavky s výrazným, například květinovým, horním dílem a jednobarevnými kalhotkami,
  • Jablko – sluší vám velmi vystřižené jednodílné plavky nebo monokiny, případně dvoudílné tankini, vhodné jsou také doplňky jako barevné šátky, sukně a tuniky.

Tak co, vybrali jste si? V internetovém obchodě Astratex.cz najdete ještě více dvoudílných a jednodílných plavek všech střihů, velikostí a trendy barevných kombinací. Kromě dámských plavek jsou v nabídce samozřejmě i pánské plavky. Vybrat si můžete z několika kolekcí a navíc si můžete vybrat zvlášť velikost horního a spodního dílu. A pokud využijete i Astratex slevy nebo jiné slevové kódy ze stránky Vašekupóny.cz, navíc ještě při koupi plavek i ušetříte.


Avatar

robert

Čtěte nás a bůh vás bude mít rád.