Astratex

Značka Astratex vznikla v České republice. Zakladatelem značky Astratex je Petr Vít. Značka se prodeji svého současného sortimentu věnuje od roku 2000. Původně fungovala formou zásilkového obchodu a v roce 2005 se přeorientovala na prodej přes internet. Astratex působí ve více zemí Evropy (Polsko, Slovensko, Ukrajina a další).

Od roku 2018 patří značka do svěřenského fondu Andreje Babiše Fond Hartenberg.

Kde zakoupit prádlo Astratex?

Astratex převážně funguje jako značka prodávající své zboží přes e-shop. Pro tyto účely má v České republice sklad, v němž skladuje veškeré zboží, které si můžeme zakoupit v e-shopu. Naživo si předem objednané zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet v pražské prodejně umístěné na náměstí Republiky.

Astratex kolekce

Značka za dobu své existence nabídla více kolekcí. Mezi nejvýznamnější z nich se řadí kolekce Prémium, která nabízí luxusní podprsenky od předních evropských i světových výrobců.

Značka Astratex také spolupracovala s několika známými českými osobnostmi. Jednou z nich je například herečka a moderátorka Iva Kubelková, která pro společnost natočila hned několik spotů. Značka kromě toho například oblékla i účastnice soutěže Česká Miss 2016.

Astratex se nejvíce proslavil jako výrobce se širokým rozsahem zboží. Cílem značky je oslovit co nejširší skupinu žen se všemi typy tělesných proporcí. Díky tomu si v jejich nabídce zvolí to pravé takřka každá zákaznice. Výběr je navíc usnadněný díky speciální aplikaci, která zákaznicím na webových stránkách po vyplnění několika základních údajů poradí, jaká velikost spodního prádla by pro ně byla nejvhodnější.

Značka Astratex se zaměřuje na prodej spodního prádla a plavek. Astratex nabízí zboží mužům, ženám i dětem.

Astratex - Nejnovější zprávy a novinky: