Hit zimy 2014 – kozačky Tamaris

Tamaris je špičková módní značka obuvi, kterou asi není třeba sálohodlouze představovat. Naposledy jsme o Tamariskch psali v článku Léto ve znamení Tamaris. Boty značky Tamaris obouvají ženy po celém světě a obliba této značky neustále roste. Velkým lákadlem je poctivé a kvalitní zpracování, které je tak blízké povaze německého národa, odkud značka Tamaris pochází.

Nová kolekce pro podzim/zimu 2014 dost možná i vás naprosto dostane. Hlavním zimním trhákem jsou tradičně kozačky. Tamaris vyrábí drtivou většinu modelů z pravé kůže. Navíc, ženy, které mají rády boty na podpatku, ocení velice měkkou vnitřní výplň, díky které je celodenní nošení příjemnou záležitostí. Kozačky Tamaris bývají vyráběny v jednoduchém a elegantním duchu. Konec konců, posuďte sami.

tamaris1

Většina z letošních modelů kozaček disponuje tzv. technologií AntiShokk. Jedná se přímo o patent značky Tamaris. Technologie AntiShokk představuje systém (uschovaný uvnitř boty), který dokáže tlumit došlapy až o 70%. Tím pak vzniká velmi příznivý efekt pro vaše klouby, kdy dochází k velkému zmírnění celkové zátěže pohybového aparátu. Menší namáhání kloubů a páteře pak vede ke zvýšení pohodlí a zážitek z nošení je o to větší.

Kozačky a další obuv Tamaris je pro kolekci podzim/zima 2014 převážně v elegantních černých a hnědých odstínech. Jejich výhodou tedy je, že univerzálně padnou ke každému kousku vašeho zimního outfitu.

Kam je vhodné dámské kozačky Tamaris nosit? Téměř kamkoliv. Hodí se perfektně do školy, do práce, na vycházky a na spoustu dalších příležitostí. Jistotou je, že zima vám v nich určitě nebude a vaše chodidla se budou cítit jako v peřince.

Rok 2014 je mimo kozaček i velmi úspěšným rokem pro polokozačky Tamaris. Mrkněte se na pár modelů, které aktuálně nejvíce letí.

tamaris2

Co na novou kolekci této značky říkáte? Líbí se Vám? Máte doma již starší model? Jak jste spojeni? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem. Budeme se těšit na reakce!

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments