Léto už je v plném proudu a vy se určitě poohlížíte po nějaké té vhodné obuvi. Značka Tamaris je určena spíše pro ženy a  je jednou z nejrychleji se rozvíjejících značek ve střední Evropě. V poslední době už začínají pronikat do České republiky i oficiální obchody. Jedná se o obchody se špičkovým designovým zpracováním. Namlsat se můžete z obrázku prodejny, kterou najdete v Ostravě.

Ukázka interiéru značkového obchodu s obuví Tamaris v Ostravě.

Značkový obchod Tamaris – Ostrava

Nyní se přesuneme k otázce, proč jsou lodičky vhodnou letní obuví. Obecně mezi druhy bot, které nosíte v letních dnech, určitě patří baleríny, sandály, lodičky a pantofle. 80% modelů z těchto druhů bot je u značky Tamaris z kůže. Ovšem v létě to může být trochu „problém“, možná namítnete. Opak je pravdou. Většinou se totiž jedná především o koženou stélku, která vás v horkých letních dnech nebude nijak omezovat. Ba naopak, poskytne vám příjemný komfort.

Lodičky Tamaris jaro/léto 2014

Oproti předchozím rokům, značka Tamaris zapracovala na designu svých bot a došlo také na značné rozšíření nabídky. Můžete si proto vybrat z více než 40 druhů lodiček této značky.Nejdůležitější však je, že jsou vždy vyslyšeny požadavky zákaznic, takže každé boty jsou od roku lepší a lepší. Důkazem toho může být fakt, že lodičky Tamaris doslova mizí ze všech obchodů. Jestli chcete, aby i na Vás zbyli, tak by jste si měli pospíšit. Pojďme se podívat na 3 nejoblíbenější modely blíže.

Designové lodičky Tamaris s vysokým podpatkem.

Lodičky Tamaris černé

    • Proč jsou tyto lodičky tak oblíbené? Je to vlastně v celku jednoduché. Mají střední podpatek o výšce 7 cm, který většinou nebude vadit ani ženám, které obvykle podpatky moc nenosí. Na svrchu boty můžete vidět krásné kamínky, které dodávají botě luxusní vzhled. U kotníku je jednoduché zapínání, takže si obuv doladíte sami, podle potřeby.
Černé lodičky značky Tamaris se středním podpatkem vysokým 7 cm.

Lodičky Tamaris černé s podpatkem 7 cm

    •  Boty pro opravdové dámy! Žádné módní výstřelky ani vysoké podpatky. Jen čisté a jednoduché lodičky, které Vás budou věrně doprovázet každý pracovní den. Svršek je kompletně vyrobený z pravé kůže.
Lodičky s výškou podpatku 8 cm.

Pestrobarevné lodičky Tamaris

  • Lodičky podle nejnovější trendů v skvělé kombinaci barev. Jedná se o model s otevřenou špičkou a středním podpatkem o výšce 8 cm. S těmito lodičkami se za Vám musí otočit každý muž J, jsou prostě nádherné.

Každá z nás má zajisté jiný vkus, ale ty z nás, které nosily Tamaris ví, že se jedná o špičkovou obuv. Jaké máte zkušenosti s touto značkou vy? Případně, které jsou Vaše nejoblíbenější boty této značky? Napište nám to do komentářů.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments