Zpěvák Harry Styles opět boří mýty o mužích. Uvedl novou veganskou genderově neutrální kosmetickou značku

Jak se zdá, jedním z oblíbených koníčků celebrit je vytvářet vlastní kosmetické značky. Jako příklad lze uvést Rihannu a její Fenty Beauty či Selenu Gomez a její Rare Beauty. Nyní se k nim přidává i zpěvák Harry Styles.

Máte pocit, že muži nemohou mít zájem o kosmetiku a další věci, které jsou odjakživa považovány za ryze ženskou záležitost? Pak jste na omylu. V poslední době řada mužů kosmetiku používá a s make-upem pro muže je to překvapivě docela podobné.

Vzpomeňte si například na známého YouTubera Jeffreeho Stara, který si na své oblibě v make-upu vybudoval byznys a vytvořil vlastní kosmetickou značku.

Před několika dny svou řadu kosmetiky představil i zpěvák Harry Styles.

Harry již od počátku své kariéry boří mýty o tom, co by muži měli nosit, jak by se měli chovat nebo jak by měli vystupovat. Už jsme ho mohli vidět na titulní straně Vogue v dámských šatech. Nyní ho vidíme s nalakovanými nehty na propagačních fotografiích k jeho zbrusu nové kosmetické řadě s názvem Pleasing. Ostatně, Harryho můžeme s nalakovanými nehty vidět zcela běžně. Patří to k jeho image.

Není tedy divu, že součástí řady Pleasing jsou i laky na nehty ve čtyřech odstínech. Dále řada obsahuje oboustranné sérum, kdy na jedné straně je oční sérum a na druhé sérum na rty a nakonec pleťové sérum.

Pleasing je vytvořena na bázi genderové neutrálnosti. Produkty jsou tedy vhodné kohokoliv. Navíc jsou veganské a netestované na zvířatech.

„Když jsme se rozhodli, že budeme vytvářet kosmetické produkty, chtěl jsem si být jistý, že to bude něco, co bych sám používal. Nechtěl jsem vytvářet produkty, které by lidi maskovaly. Chtěl jsem, aby zvýrazňovaly jejich přednosti a probouzely v lidech pocit, že jsou krásní.“

Vyjádřil se Harry Styles při uvedení značky.

Zda budou produkty Pleasing k zakoupení také pro český trh zatím není známo.