Modelka Hailey Bieber představila vlastní řadu péče o pleť Rhode Skin. Název značky ale vyvolal soudní spor

Dlouho očekávaná řada kosmetiky od modelky Hailey Bieber byla uvedena na trh. Nese název Rhode a je celá zaměřena na skincare. Spolu s uvedením na trh známe také informace. 

Hailey je známá tím, že dbá na péči o svou pleť, která se zdá být na pohled téměř dokonalá. Dokonalou pleť ale nemá nikdo, ani hvězdná Hailey. Když ale používáte správnou a kvalitní kosmetiku, pleť se vám odvděčí tím, že bude hydratovaná a zdravá.

Hailey Bieber zmiňuje na oficiálním webu své nové kosmetické značky, že denně dostává stovky dotazů, jak se o svou pleť stará a jaké produkty používá. A i proto se rozhodla vytvořit svou vlastní řadu skincare kosmetiky, která odpoví na všechny otázky.

Původ názvu Rhode a krušný začátek 

V první řadě bude asi každého zajímat, proč se Hailey rozhodla pro název Rhode. Odpověď je ale prostá. Jedná se totiž o modelčino prostřední jméno.

To se také stalo ihned po uvedení nové značky předmětem soudního sporu. Hailey totiž zažalovaly Purna Khatau a Phoebe Vickers, které vlastní značku oblečení s názvem Rhode. Dle jejich slov bylo nutné učinit tento razantní krok, jelikož je poškozován jejich byznys.

Podle všeho byl v minulosti učiněn pokus o nákup ochranné známky Rhode, kterou se však nepodařilo Hailey získat. I přesto však uvedla svou řadu kosmetiky do prodeje.

V hlavní roli minimalismus

Hailey si celkově zakládá na minimalismu. A to i v péči o pleť. Zastává názor, že člověk nepotřebuje velké množství produktů. Místo toho by si měl každý z nás najít jeden dobrý produkt, který nám vyhovuje a který budeme používat dlouhodobě.

I proto je řada Rhode velice skromná. Obsahuje pouze sérum, hydratační krém a balzám na rty.

Všechny produkty jsou cruelty free, veganské, bez lepku a bez parfemace, takže jsou vhodné pro citlivou pleť.

Ceny jsou také velice příznivé. Pohybují se od 16 do 29 USD.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!