Hailey Bieber a její tajemství zdravé a krásné pleti

Modelka Hailey Bieber je proslulá především díky svému manželství s populárním zpěvákem Justinem Bieberem, ale svou popularitu si získala také díky svému přirozenému vzhledu. Mnoho lidí obdivuje její zdravou a zářivou pleť. V čem je její tajemství?

Minimum make-upu

Když se jedná o společenskou akci nebo jinou zvláštní příležitost, Hailey vždy vypadá skvěle, ale drží se při zemi. Výrazné dramatické líčení a nánosy make-upu? To pro ni není. I do společnosti se líčí velmi decentně a zbytečně nezatěžuje svou pleť vrstvami líčidel. Některé ženy například nepoužívají make-up vůbec a věřte, že na pleti se to odrazí.

Správná péče

Používat správné produkty je základ a i Hailey to moc dobře ví. Pokud máte například citlivou pleť, měla byste používat produkty, které jsou pro tento typ pleti určené. Pokud máte pleť suchou, určitě byste se měla vyhnout krémům a dalším produktům, které ji budou ještě více vysušovat. Zkrátka je důležité svou pleť znát a vědět, co jí vyhovuje.

Voda jako lék

V první řadě je dobré si opět připomenout kouzlo správného pitného režimu. Hailey se snaží pít dostatečné množství tekutin, nejlépe čisté vody. Je to důležité nejen pro pleť, ale také pro celkové zdraví celého těla. Nedostatek tekutin se umí na pleti rychle podepsat. Dále je zdravé si každé ráno obličej opláchnut čistou vodou.

Správné odličování

Jelikož Hailey nosí minimum make-upu, její večerní odličovací rutina je jednoduché a rychlá, přesto velmi důležitá. Nikdy by se neodvážila jít spát neodlíčená. Každý večer se tedy odlíčí a pleť důkladně vyčistí od zbytků make-upu. Nestačí pouze odstranit nečistoty z povrchu pleti, ale je třeba také pleť vyčistit do hloubky.

Zdroj info: https://balancethegrind.co/daily-routines/hailey-bieber-daily-routine/


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.