Gossip girl – další módní inspirace

Přesto, že se již tento seriál nenatáčí, nás stále inspiruje. Ať už vychytralými intrikami Blair a její party nebo dojemných setkání a přátelství. Čím nás ale každý díl Gossip girl naprosto odzbrojí je móda. Každý díl je jedna velká inspirace.

Módní svět

Gossip girl je seriál o mladistvém světě na Upper East Side v New Yorku. Ačkoliv, že se celý děj točí především kolem slavné Sereny Van der Woodsen a blogu plném drbů, které anonymně zveřejňuje osoba, která vystupuje pod pseudonymem Gossip girl, móda je pro tento seriál klíčová. Pokud existuje seriál, ve kterém se můžete denně nechat inspirovat nejstylovějšími outfity, které jsou originální, nadčasové a zkrátka z bláznění, je to právě Gossip girl.

Serena x Blair – každá má svůj styl

Hlavní hrdinky seriálu jsou Serena a Blair. Nejlepší kamarádky s naprosto odlišným stylem. Serena je více extravagantní, svá a uvolněná. Outfity Blair jsou jak vystřižené z módních katalogů – dokonalost a elegance nade vše. Když se rozhlédnete kolem sebe, jistě každá z vás zná jednu Blair nebo Serenu ve svém světě. Nechte se jimi inspirovat. Móda je vášeň, kterou byste neměly tajit.

Módní sebevědomí

Uznáváme, že některé outfity z GG jsou na nás až moc přes čáru. Šaty Dior, kabelka Louis Vuitton, lodičky Louboutin, klobouk Chanel si mnoho z nás (velké množství z nás) nemůže dovolit a nošení takových rób chce navíc velké množství módního sebevědomí. V dnešní době je to ale naštěstí stále více snadnější. Móda vyjadřuje to, kým chce a kým chcete být. Nebojte se vyčnívat z davu a zkombinujte prvky, které ostatní tvrdí, že zkombinovat nejde. Buďte svou Gossip girl.

Foto: Pinterest. 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.