Outfit ve stylu Gossip girl

Seriál Gossip girl, u nás známý jako Superdrbna, zná snad každý milovník módy. Seriál o lásce, zklamání, vydírání, středoškolských intrikách a především o módním světě a naprosto dokonalých outfitech slavil úspěch už po odvysílání prvního dílu. Sestavte si trendy outfit ve stylu Gossip girl.

Přesto, že v seriálu vystupuje mnoho hlavních tváří, nejvíc na sebe upozorňuje Blair (Leighton Meester) a její nejlepší kamarádka Serena (Blake Lively), a to především svým stylem. Blair je potvorou, která překoná každou překážku, aby získala co chce. Oproti tomu Serena žije ve svém vlastním stínu, ze kterého by nejraději utekla, je milá a lidem se snaží pomáhat.

Které se více podobáte? Nechte se jimi inspirovat!

Styl podle Blair Waldorf

Blair je dcerou módní návrhářky, a proto je vyvíjen velký nátlak na ní i na její styl. Outfity jsou přesně podle přísných pravidel módy, kterých se pevně drží za každou cenu. Její outfity jsou dokonalé, občas překombinované, ale co bychom královně neodpustili, že? Chcete, aby každý poznal, že jste se nechali inspirovat touto potvorou? Sáhněte po čelence. Ta je totiž pro Blair typická. Pro nás obyčejné smrtelníky doplněk do vlasů, pro královnu Bee symbol moci a úspěchu.

Outfit ve stylu Gossip girl 8

Styl podle Sereny van der Woodsen

Přesto, že Serena pochází ze známé rodiny, ve světě bohatých teenagerů z Upper East Side v New Yorku působí poněkud ztraceně, což někdy promíjí také do svých outfitů. Oproti stylu Blair, je styl Sereny více uvolněný. Neřídí se žádnými pravidly, touží po svobodě a uznání a přesně takové jsou její outfity. K Sereně neodmyslitelně patří její krásné dlouhé blond vlasy, díky kterým vypadá i pytli jako královna. A v tom je právě ten problém.

Outfit ve stylu Gossip girl 7

Dvě královny na Upper East Side? To přeci nejde dohromady. Královnou může být jen jedna. Kterou si vybereš?

Foto: Glamradar.com, Elitedaily.com, Cliqueimg.com, Blogspot.com, Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.