Gisele Bündchenové po čtyřicítce se vyrovná jen málokterá Češka před třicítkou. V Riu předvedla neskutečnou postavu

Maminka a supermodelka Gisele Bündchenová přenesla na karnevalu v Rio de Janeiro všechny zpět o 20 let snad každého. Vynosila totiž totožný outfit, se kterým zazářila už na počátku své kariéry rovněž na karnevale v Riu. Je až neuvěřitelné, že si Gisele stále udržuje mladistvý vzhled a dokonalou postavu. Gisele zkrátka umí nosit styl Y2K i po 20 letech.

Její outfit se skládal z crop topu s grafickou aplikací a bílých zkrácených džínů, které krásně obepínaly modelčiny svůdné boky. Nahoře bylo „Brahma“, brazilská značka piva, která si najala Bündchen, aby propagovala jejich značku. Svůj ležérní vzhled zkombinovala se zlatými páskovými sandály, vrstvenými zlatými náramky a párem tenkých zlatých obrouček. Její typické blond melírované kadeře zůstaly ve střední části zvlněné.

Bündchenová se se svým outfitem předvedla v neskutečné formě. Jen na instagramu za tento outfit sklidila přes 1,5 milionu lajků.

Zmíněná pivní značka s modelkou nespolupracuje poprvé. V tom byl právě ten fór. Stejnou spolupráci spolu navázali již před 20 lety. Takřka na vlast stejný outfit, stejná žena a snad úplně stejná postava, byla zveřejněna pro změnu na oficiálním instagramu pivní značky.

Této nenápadné kampaně se chytla celá řada médií a značce se tak podařilo vzbudit obrovskou publicitu.

V módě nebývá časté, že by opakování stejných outfitů bylo jakkoliv glorifikované. V tomto případě je tomu ale naopak. Modelčina postava zkrátka zasluhuje velké uznání.

Zdroj: WWD.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.