Geniálně jednoduchá úprava nehtů, kterou zvládnete do 2 minut

Mít oku lahodící nehty je cílem každé z nás. Samotná úprava nehtů (má-li to vypadat k světu) ale obyčejně není záležitostí 5 minut. Ba naopak. Často musíme navštěvovat i specializované salony, abychom dosáhly opravdu znamenitého výsledku. Jak na efektivní úpravu i krátkých nehtů ve francouzském stylu?

Dosáhnout perfektní manikúry i s krátkými nehty? Lze to

Módní server Who What Wear zveřejnil na svém instagramu krátké video s geniálně jednoduchým postupem, jak na svých nehtech vytvořit efekt francouzské manikúry.

Francouzská manikúra je sama o sobě nadčasová, ale ten správný efekt je dosažen pouze na středně dlouhých až dlouhých nehtech. Samotná procedura se navíc neobejde bez šablony – chcete-li tedy dosáhnout geometrické preciznosti.

Zjednodušenou barevnou manikúru ve francouzském stylu vytvoříte v několika málo jednoduchých krocích:

  1. Naneste si na bříško prstu kapku libovolně barevného laku. Použijte dostatečné množství
  2. Namočte si špičku nehtu jemným přitlačením prstu na druhé ruce do bříška s barvou tak, abyste do barvy obtiskli jen konec nehtu.
  3. Nehte nehet s barevným koncem zaschnout a přelakujte jej bezbarvým lakem

A to je vše! Tato blesková úprava nehtů je velmi efektivní, rychlá a originální. Máte-li ráda veselé barvy na svých nehtech, tak směle do toho!Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.