Emma Watson je novou ambasadorkou značky Prada. Vrátila se také ke svému ikonickému účesu z roku 2010

Herečka a aktivistka Emma Watson se stala novou ambasadorkou značky Prada Beauty a září v nové kampani k parfému Paradoxe, ve které ukázala svůj ikonický účes z roku 2010.

Možná si pamatujete rok 2010, kdy se Emma Watson poprvé ukázala v krátkém pixie střihu, kterým tehdy všechny šokovala na premiéře posledního dílu Harryho Pottera. Pro ni to byla nejen zásadní změna image, ale také pomyslná oslava zakončení jedné kapitoly života. O dvanáct let později se ke krátkým vlasům vrátila a sluší jí stále stejně.

Jakožto nová ambasadorka značky Prada Beauty bude Emma také hlavní tváří nového parfému Prada Paradoxe, který byl na trh uveden tento měsíc.

Emma je známá jako feministka a stylová žena, která mimo jiné bojuje za udržitelnost. Je také velice půvabná, takže není divu, že si módní dům Prada zvolil právě ji.

„Naše múza je víc než jen múza. Víc než jen tvář. Více než dokonalé ztělesnění ženy Prada. Je ztělesněním ženské moderny, oslavou ženské multidimenzionality po celém světě.“

Nejen že je to pro Emmu vůbec první spolupráce s módním domem Prada, ale jedná se také o její režisérský debut. K parfému Paradoxe byl natočen krátký reklamní spot, na jehož režii se podílela.

Součástí kampaně jsou pak také nádherné fotografie, které má na svědomí talentovaná fotografka Harley Weir.

Zdroj info: WWD.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!