Jarní počasí je pro džínovou bundu jako stvořené. Džíska by ve vašem šatníku rozhodně neměla chybět, jde totiž o nadčasový kousek, který nikdy nevyjde z módy. Dá se navíc skvěle kombinovat s ostatními kousky, díky čemuž můžete mít každý den jedinečný outfit. 

Oversized džínová bunda

Tento střih džínové bundy je pro naprosté odvážlivce. Je totiž velmi extravagantní a celkový outfit musí být promyšlený do nejmenšího detailu. Pokud vás ale láká, tak rozhodně nezapomeňte na podpatky, které váš celkový outfit trochu zjemní.

Džínové bundy podle trendů

Stejně jako ostatní kousky, i džínové bundy jsou ovlivněné současnými módními trendy. Jistě jste už narazily na džísky zdobené perličkami, které jsou díky tmavšímu odstínu džínoviny výrazné a tvoří dokonalý kontrast. Džíska je sama o sobě neformálním kouskem, který ale v kombinaci s těmito perličkami tvoří nedbalou eleganci.

Dokonalý kousek k šatům

K vašim romantickým volánkovým, či krajkovým šatům je džíska skvělým parťákem. Tvoří totiž kombinaci, kterou si bezesporu zamilujete. Pokud k tomuto outfitu navíc zvolíte tenisky, nebudete chtít nosit nic jiného.

Originální bílá džíska

Pokud vás typická džínová bunda nebaví, ale trend džínoviny vás stejně láká, vyzkoušejte bílou džísku, která je díky své barvě originální a neokoukaná. Dá se navíc skvěle kombinovat s tmavšími odstíny džínoviny, co říkáte?

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze