Džínová sukně je klasika. Jak jí letos nosit?

Džínová sukně je trend, kterému ženy podléhají již mnoho let a ani do budoucna se na tom s největší pravděpodobností vůbec nic nezmění. Džínová sukně je prostě nestárnoucí klasika. A co vy? Máte v šatní skříni alespoň jednu džínovou sukni?

Trend, který tu byl, je a bude

Džínové sukně jsou trendem, který se neustále drží v našem podvědomí. Je to trend, který tu byl, je a bude. Byl tu před námi, je tu s námi a bude tu i po nás. Sukně z džínoviny se zkrátka budou nosit pořád. A jelikož je to tak oblíbený trend, který je nadčasový, neměla by džínová sukně chybět ani vám. Vyrazit si v ní totiž můžete kamkoli, takže si stačí jen vybrat.

S rozparkem

Obyčejnou džínovou sukni skvěle oživí na pohled obyčejný rozparek, který ale se sukní dokáže hotové divy. S jeho pomocí odhalíte trochu více holé kůže, což v mužích podnítí jejich fantazii. A to nemůže být na škodu.

S madeirou

Říká se tomu madeira, já bych to možná nazvala i perforování, někdo by tomu říkal děrování. Je to jedno, ve výsledku jde o jedno a to samé, tedy o ozdobné řešení spodní části džínové sukně. Je to příjemné oživení, kterému bych se já osobně určitě nebránila. A co vy?

S výšivkou

Obyčejnou džínovou sukni lze báječně oživit i krásnou výšivkou, která může být květovaná i kterákoli jiná. Je to zase něco trochu jiného a pro horké letní dny je to jasná volba. Navíc výšivky jsou v poslední době v kurzu. Co si o tom myslíte?

S páskem

Jasně, džínovou sukni můžete ozvláštnit i páskem, o to lepší a jednodušší je to v případě, kdy je pásek již součástí sukně a vy tak nemusíte vůbec nic řešit. Prostě obléknete a jdete. Tak jednoduché, tak prosté!

Foto: H&M, ASOS.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.