Hvězdná Dua Lipa oprašuje devadesátky v nové kampani pro Pumu

Zpěvačka Dua Lipa je nejen úspěšnou hudební interpretkou, ale částečně i modelkou a nyní dokonce i módní návrhářkou. Aktuálně představila již svou druhou kolekci ve spolupráci se značkou Puma, kterou potěší především své fanoušky.

V minulosti se zpěvačka podílela na velmi úspěšné řadovce parfémů ve spolupráci s Yves Saint Laurent, nyní se znovu vrhla do módy.

Kolekce s názvem „Flutur“ je přesně taková, jakou bychom ji od rodačky z Londýna očekávali. Je mladistvá, hravá a barevná. A opět nechyběl motiv motýla, který zpěvačka použila již v první kolekci ve spolupráci s Pumou. Má symbolizovat metamorfózu a nové začátky.

Kolekce „Flutur“ obsahuje celkem třicet kousků, mezi kterými najdeme například šaty, sukně, šortky, trička, ale také boty a doplňky.

Tentokrát Dua Lipa vsadila na design v pastelových odstínech růžové, neonově oranžové a zářivě fialové. Kromě toho, že jsou modely dle slov autorů kolekce velice pohodlné, byly navrženy tak, aby se nechaly snadno kombinovat s běžným oblečením, které máme ve svém šatníku všichni.

Kolekce je inspirována módou devadesátých let. Není totiž žádným tajemstvím, že devadesátá léta ve velké míře ovlivňují dnešní módu. 

„Miluji snímky z doby rave kultury v devadesátých letech. Cítíte z nich energii a móda byla tehdy tak zábavná. Toto časové období inspiruje mou hudbu a i to, jak se dnes oblékám.“, vyjádřila se zpěvačka. 

Co si o kolekci myslíte vy? Dejte vědět v komentářích.

Zdroj info: Vogue.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!