Třiadvacetiletá Dua Lipa je především úspěšnou zpěvačkou, která má na svém kontě několik prestižních hudebních ocenění. Na hudební scéně se pohybuje již nějakou dobu, a tak není divu, že zatoužila po menší změně. Přijala spolupráci se značkou Yves Saint Laurent a stala se tváří jejich nového parfému.

Pokládáte si otázku, proč si prestižní značka vybrala zrovna tuto tmavovlasou zpěvačku? Právě její tajemný vzhled a nezávislost je to, co YSL tolik zaujalo. I my si myslíme, že je pro kampaň perfektní a bude dokonale prezentovat onu nezávislost, kterou právě nový parfém pro ženy s názvem YSL Beauté demonstruje.

View this post on Instagram

So happy to be in Paris with @yslbeauty 🌹

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Obě strany mají ze spolupráce obrovskou radost. Především Dua je v sedmém nebi a být tváří takového velikánu, jako je YSL, je pro ni splněný sen. O radostnou zprávu se před dvěma dny podělila se svými fanoušky na Instagramu, kam zveřejnila fotografii s připravované kampaně a přidala dojemný popisek: „Jsem pyšná a natěšená, že vám všem mohu konečně říci, že jsem tváří nového dámského parfému YSL. Děkuji úžasnému týmu YSL Beauty, že se mohu cítit jako doma, za to, že mi dovolili sehrát malou roli ve výběru finální vůně a za to, že mi splnili můj sen pracovat pro mou oblíbenou značku.”

Nevíme jak vy, ale my se nemůžeme dočkat! Yves Saint Laurent považujeme za jednu z nejlepších značek vůbec, co se týká módy a kosmetiky.

Foto: Markus Pritzi, Intagram, Yves Saint Laurent.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze