#DiorCouture podzim-zima 21/22 překvapí zemitými tóny a jemnou ženskostí

Po posledních dvou letech ovlivněné covidem se módní svět pomalu vrací do normálu. O čemž svědčí například módní přehlídka luxusní značky Dior, na které se představila kolekce pro období podzim/zima 21/22. Tu měla na starost kreativní ředitelka Maria Grazia Chiuri, pro kterou to je již desátá kolekce pro značku Dior.

Přehlídka sdílená s celým světem

Nemusíte jezdit do všemi milované Paříže, abyste byli přítomni u módních přehlídek nejluxusnějších značek. Podobně jak je tomu i u jiných značek, i módní přehlídka Dior byla vysílána živě. Sledovat jste ji mohli (a stále můžete) na YouTube nebo sociálních sítí Dioru. Pokud jste ji ještě neviděli, pak doporučujeme nalít sklenku vína, která jen podpoří půvabnou atmosféru pařížského Muzea Rodin, kde módní přehlídka probíhala.

Zemité tóny jsou na podzim jako dělané

Dior vsází na jistotu. Pro kolekci podzim-zima tak vynechali výrazné barevné odstíny a vsadili na zemité tóny, které připomínají podzim samotný. Jednotlivé modely měly za úkol podtrhnout přirozenou ženskou krásu. V mnoha modelech tak najdete řasení v lichotivých oblastech, který v kombinaci s různými barevnými odstíny poutá pozornost na správných místech.

Ruční práce i na těch nejmenších detailech celé kolekce

Značka Dior pod vedením Maria Grazia Chiuri toužila dokázat, že úspěch spočívá v těch nejmenších detailech. My vidíme jednotlivé celistvé modely, u kterých si detailů všimneme až zpětně na fotografiích, ale všichni zaměstnanci značky Dior, kteří se jakkoliv podíleli na jednotlivých modelech, vidí hodiny a hodiny drobné ruční práce, aby každý model působil dokonale a bez jediné chyby.

Co říkáte na kolekci podzim-zima 2021/2022 značky Dior? Podělte se s námi o vaše dojmy do komentářů.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.